Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Менший ручний інструмент

Невеликий ручний інструмент виявляється необхідним протягом усього сезону. Ці аксесуари незамінні під час прорізування та висадки розсади, вони гарантують точність під час прибирання бордюрів навесні, видалення засохлого листя з важкодоступних місць, а також підкопування та прополку густо посаджених бордюрів. Надійний та міцний невеликий ручний інструмент доступний за конкурентними цінами в нашому садовому магазині!

Граблі, кельми, прополки - все це стане в нагоді, дотримуючись точних заходів по догляду за домашніми, балконними і садовими рослинами. Усі ці аксесуари можна знайти в цій підкатегорії. Якщо ви думаєте про підготовку ґрунту до посіву, замовте ручну маточку PASTEL та культиватор PASTEL у компанії CELLFAST. Придбайте подвійний скребок / мотику QuikFit у Fiskars або 3-х гвинтовий культиватор та культиватор / кігті тієї ж серії, і ви зможете прикріпити їх усіх до змінної 0,3 м короткої ручки QuikFit Fiskars. Цей та інші вали можна прикріпити та видалити одним клацанням миші. Також вам може бути корисний мініседер, який забезпечує точний посів та запобігає втраті крихітних насіння. Чи очікує вас пересадка квітів або посадка овочевих саджанців найближчим часом? Купіть міцний вузький кельма ERGO від CELLFAST, невеликий шпатель / міні-лопату від Robi або практичний набір інструментів для встановлення цін! Ретельно продуманий і правильно профільований невеликий ручний інструмент дозволить вам швидко виконувати свої садові роботи, не ризикуючи пошкодити коріння, а також болі в зап'ясті. Розпушування та провітрювання ґрунту, а також прополка також належать до важливих заходів догляду. Бірюзово-чорний нейлоновий культиватор Greenmill Neylon, невеликі 3-зубчасті прополки та вилка для прополки PASTEL, доступні за винятково доступними цінами в нашому садовому магазині, допоможуть вам у цих зусиллях. Перегляньте наш асортимент і переконайтесь у цьому!

Скористайтеся доступними варіантами доставки та подивіться, скільки ви можете заощадити, покуповуючи садові товари в нашому магазині. Ви знайдете продукцію від провідних виробників садового обладнання - CELLFAST, Greenmill і Fiskars, щоб назвати лише кілька - без переплати. Преміум якість гарантована!

117.27
206.18
211.64
233.64
306.36
328.91
349.09