• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Purkštuvai

Atraskite mūsų žemiau išvardytų Purkštuvų išskirtinę kokybę, kurie yra žinomų ir labai įvertintų prekinių ženklų produktai. Sukurti atsižvelgiant į jūsų saugumą ir patogumą, mūsų asortimentas apima išskirtinį lenkų prekės ženklą Kwazar. Ar jūs prižiūrite vazonų ir balkonų gėles su mūsų kompaktiškais rankiniais purkštuvais, ar tvarkote didesnius plotus su profesionaliais sodų slėgio purkštuvais įvairiomis talpomis, mes turime tai, ko jums reikia. Naršykite mūsų asortimente ir raskite tobulą purkštuvą, kuris atitiktų jūsų lūkesčius – pasitenkinimas garantuotas!

Galvojate, kuris purkštuvas geriausiai atitinka jūsų poreikius? Vazoninių augalų laistymui ir tręšimui apsvarstykite “Groszek” 0,6 l arba “Bratek” 1,0 l rankinius purkštuvus, kuriuos siūlome konkurencingomis kainomis. “Mercury Super 360” rankinis purkštuvas, prieinamas 0,5 l ir didesniuose dydžiuose, teikia nuoseklų, tolygų srautą bet kurioje padėtyje, net ir paleidus rankeną. Sunkesniems darbams patvarūs, lengvi ir prieinami NIX HD ACID ir NIX HD SOLVENT rankiniai purkštuvai yra atsparūs rūgštims ir daugumai chemikalų. Ligų, kenkėjų, vabzdžių ir piktžolių kontrolės priemonėms pasirinkite iš mūsų efektyvių, patvarių ir lengvų slėgio purkštuvų. 2,0 l “Gaja” ir 3,0 l “Orion Super” puikiai tinka mažesniems sodams, su didesnėmis 9 l ir 12 l versijomis taip pat prieinamomis. Didelėms daržovėms ir sodams 15 l “Neptūnas” arba 18 l “Słonecznik (Saulėgrąža)” slėgio purkštuvai užtikrina lengvą ir saugų naudojimą. Peržiūrėkite mūsų produktų aprašymus, kad sužinotumėte daugiau, ir nepamirškite patikrinti mūsų prieinamos kainos purkštuvų priedų, įskaitant siurblius, teleskopines švirkštas, rankenas, žarnas ir antgalius.

Naršykite mūsų Purkštuvų kategorijoje šiandien, kur jūsų idealus purkštuvas jūsų laukia. Užsisakykite dabar greitam pristatymui į namus ir pagerinkite savo sodininkystės sėkmę!