• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pritsid

Avastage allpool loetletud Pihustite erakordne kvaliteet, mis sisaldavad tuntud ja kõrgelt hinnatud brändide tooteid. Sinu ohutust ja mugavust silmas pidades disainitud, meie valik hõlmab erakordset Poola brändi Kwazar. Olgu teil vaja hoolitseda potilillede ja rõduõite eest meie kompaktsete käsipihustitega või hallata suuremaid alasid professionaalsete aiasurvespreidega erinevates mahutavustes, meil on see, mida vajate. Tutvuge meie valikuga ja leidke täiuslik pihusti, mis vastab teie ootustele – rahulolu garanteeritud!

Mõtlete, milline pihusti sobib teie vajadustega kõige paremini? Potitaimede kastmiseks ja väetamiseks kaaluge “Groszek” 0,6 l või “Bratek” 1,0 l käsipihusteid, mida pakume konkurentsivõimeliste hindadega. “Mercury Super 360” käsipihusti, saadaval 0,5 l ja suuremates suurustes, tagab ühtlase ja pideva joa igas asendis, isegi pärast käepideme lahti laskmist. Nõudlikumate tööde jaoks on vastupidavad, kerged ja taskukohased NIX HD ACID ja NIX HD SOLVENT käsipihustid happeliste ainete ja enamiku kemikaalide suhtes vastupidavad. Haiguste, kahjurite, putukate ja umbrohu tõrjeks valige meie tõhusatest, vastupidavatest ja kergest rõhupihustitest. 2,0 l “Gaja” ja 3,0 l “Orion Super” on ideaalsed väiksematele aedadele, suuremad 9 l ja 12 l versioonid on samuti saadaval. Suuremate köögiviljaaedade ja puuviljaistanduste jaoks teevad 15 l “Neptuun” või 18 l “Słonecznik (Päevalill)” survepihustid rakendamise lihtsaks ja ohutuks. Sirvige meie tootekirjeldusi, et saada rohkem teavet, ja ärge unustage tutvuda meie taskukohase pihusti lisavarustusega, sealhulgas pumbad, teleskoopvarred, käepidemed, voolikud ja düüsid.

Külastage meie Pihustite kategooriat täna, kus teie ideaalne pihusti ootab. Tellige nüüd kiireks koju toimetamiseks ja parandage oma aiatöö edu!