• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Smidzinātāji

Atklājiet zemāk uzskaitīto Smidzinātāju izcilu kvalitāti, ietverot produktus no atzītiem un augsti novērtētiem zīmoliem. Dizainēti, domājot par jūsu drošību un ērtībām, mūsu klāstā ir iekļauts izcilais poļu zīmols Kwazar. Vai jūs rūpējaties par podos un balkonos audzētiem ziediem ar mūsu kompaktajiem rokas smidzinātājiem, vai pārvaldāt lielākas teritorijas ar profesionāliem dārza spiediena smidzinātājiem dažādās jaudās, mums ir tas, kas jums nepieciešams. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un atrodiet perfektu smidzinātāju, kas atbildīs jūsu cerībām – apmierinātība garantēta!

Vai domājat, kurš smidzinātājs vislabāk atbilst jūsu vajadzībām? Podu augu laistīšanai un mēslošanai apsveriet “Groszek” 0,6 l vai “Bratek” 1,0 l rokas smidzinātājus, abus piedāvājam par konkurētspējīgām cenām. “Mercury Super 360” rokas smidzinātājs, pieejams 0,5 l un lielākos izmēros, nodrošina pastāvīgu, vienmērīgu strūklu jebkurā pozīcijā, pat pēc roktura atbrīvošanas. Sarežģītākiem uzdevumiem izturīgie, vieglie un pieejamie NIX HD ACID un NIX HD SOLVENT rokas smidzinātāji ir noturīgi pret skābēm un lielākajai daļai ķīmisku vielu. Slimību, kaitēkļu, kukaiņu un nezāļu kontrolei izvēlieties no mūsu efektīvajiem, izturīgajiem un vieglajiem spiediena smidzinātājiem. 2,0 l “Gaja” un 3,0 l “Orion Super” ir ideāli piemēroti mazākiem dārziem, arī pieejami lielāki 9 l un 12 l modeļi. Lielākiem dārzeņu dārziem un augļu dārziem 15 l “Neptūns” vai 18 l “Słonecznik (Saulespuķe)” spiediena smidzinātāji nodrošina vieglu un drošu lietošanu. Iepazīstieties ar mūsu produktu aprakstiem, lai uzzinātu vairāk, un neatstājiet novārtā mūsu pieejamo smidzinātāju piederumu klāstu, ieskaitot sūkņus, teleskopiskās šļūtenes, rokturus, šļūtenes un uzgaļus.

Apmeklējiet mūsu Smidzinātāju kategoriju šodien, kur jūsu ideālais smidzinātājs jūs gaida. Pasūtiet tagad ātrai piegādei uz mājām un uzlabojiet savu dārzkopības veiksmi!