Püskürtücüler

Aşağıda listeleyebileceğiniz Püskürtme Makineleri, güvenliğiniz ve çalışma konforunuzla tasarlanmış, ünlü, çok beğenilen markalar tarafından imzalanmış yüksek kaliteli ürünlerdir. Polonya Kwazar markasından çok çeşitli mükemmel spreyler sunuyoruz. Bunlar arasında hem saksı ve balkon çiçeklerinin sahiplerine adanmış küçük el püskürtücüler hem de çeşitli tank kapasiteli profesyonel bahçe basınçlı püskürtücüler bulacaksınız. Çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve% 100 memnun kalacağınız püskürtücüyü satın alın!

Yeni cihazınızın hangi amaca hizmet etmesi gerektiğini biliyor musunuz? Saksı bitkilerini sulamanıza ve gübrelemenize izin verecek bir araç arıyorsanız, burada olağanüstü rekabetçi fiyatlarla sunulan “Groszek” 0.6 l el püskürtücüsünü veya “Bratek” 1.0 l el püskürtücüsünü seçin. Ayrıca, sapın bulunduğu konumdan ve bırakıldıktan sonra sıvıyı sabit, eşit akışlı uygulayan 0,5 l'lik küçük el püskürtücü “Mercury Super 360” öneririz. Daha büyük boyutlarda da mevcuttur. Ayrıca 2.0 l El basınçlı püskürtücü “Venus Super 360” satın almanızı da öneririz. Özel görevleri yerine getirmek için bir ürün arıyorsanız, son derece dayanıklı ancak hafif ve uygun fiyatlı aside dayanıklı NIX HD ACID el püskürtücü ve kimyasal ajanların çoğuna dayanıklı NIX HD SOLVENT el püskürtücü, uygun olabilecek iki ürün örneğidir ihtiyaçlarınızı. Kendinizi hastalık, haşere, böcek ve yabancı ot koruma maddelerini uygulayan bir cihazla donatmak istiyorsanız, süper verimli, katı ve hafif basınçlı püskürtücülerimizden daha iyi bir seçim yoktur. Daha küçük bahçeler için 2.0 l “Gaja” bahçe basınçlı püskürtücüsünü veya 3.0 l “Orion süper” basınçlı püskürtücüyü öneriyoruz. (Lütfen burada 9 l ve 12 l sürümlerinin de mevcut olduğunu unutmayın). Bu kullanışlı araçlar, bitki koruma maddelerinin uygulanmasını kolay ve güvenli bir görev haline getirir. Daha büyük sebze bahçeleri ve bahçelerini püskürtmek ve tozunu almak için 15 l “Neptune” veya 18 l “Słonecznik (Ayçiçeği)” basınçlı püskürtücüyü seçin. Biraz zaman ayırın ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürünlerimizin açıklamalarını okuyun. Ayrıca, yedek parça ve püskürtme makinesi aksesuarlarını da uygun fiyatlarla sunduğumuzu lütfen unutmayın. Bahçe mağazamızda çeşitli püskürtücüler için pompalar, teleskopik mızraklar, mızrak sapları, hortumlar ve nozullar mevcuttur.

Sizi rüya püskürtücünüzün sizi beklediği teklifimize göz atmaya davet ediyoruz. Cihazı hızlı eve teslim ile sipariş edin ve bitkilerinize etkili bir şekilde dikkat edin. Başarı garantili!