Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Обприскувачі

Розпилювачі, які ви можете перелічити нижче, - це високоякісна продукція, підписана відомими, високо відомими брендами, розроблена з урахуванням вашої безпеки та комфорту роботи. Ми пропонуємо широкий вибір відмінних обприскувачів від польської марки Kwazar. Серед них ви знайдете як невеликі ручні обприскувачі, призначені для власників горшкових і балконних квітів, так і професійні садові розпилювачі під тиском різної ємності. Дізнайтеся більше про наш асортимент та придбайте обприскувач, яким Ви на 100% задоволитесь!

Чи знаєте ви, якій меті повинен слугувати ваш новий пристрій? Якщо ви шукаєте інструмент, який дозволить вам поливати та удобрювати горщикові рослини, виберіть ручний обприскувач "Грошек" 0,6 л або ручний обприскувач "Братек" 1,0 л, доступний тут за винятково конкурентними цінами. Ми також рекомендуємо ввести в руки 0,5 л невеликий ручний розпилювач «Меркурій Супер 360», який подає рідину стабільним, рівним потоком, незалежно від положення, в якому вона знаходиться і після звільнення ручки. Він також доступний у більших розмірах. Ми також рекомендуємо розглянути можливість придбання розпилювача під тиском 2,0 л «Venus Super 360». Якщо ви шукаєте продукт для виконання спеціальних завдань, надзвичайно міцний, але легкий і доступний кислотою стійкий NIX HD ACID ручний розпилювач і ручний розпилювач NIX HD SOLVENT, стійкий до більшості хімічних речовин, - це два приклади продуктів, які можуть відповідати ваші потреби. Якщо ви збираєтесь оснастити себе пристроєм, який застосовує засоби захисту від шкідників, шкідників, комах та бур’янів, немає кращого вибору, ніж один із наших суперефективних, твердих та легких обприскувачів під тиском. Ми рекомендуємо 2,0 л садовий обприскувач "Gaja" або обприскувач під тиском "Оріон супер" 3,0 л для менших садів. (Будь ласка, зауважте, що тут є також 9 л і 12 л версії останньої). Ці зручні інструменти роблять застосування засобів захисту рослин легким та безпечним завданням. Виберіть 15 л «Нептун» або 18 л «Słonecznik (соняшник)» під нагнітачем для обприскування та запилення більших овочевих садів та садів. Знайдіть трохи часу та прочитайте описи наших продуктів, щоб дізнатися більше про них. І пам’ятайте, що ми також пропонуємо запчастини та аксесуари для обприскувачів за доступними цінами. Насоси, телескопічні дроти, стрічкові ручки, шланги та насадки для різних обприскувачів доступні в нашому садовому магазині.

Ми пропонуємо вам переглянути нашу пропозицію, де на вас чекає оприскувач мрії. Замовте пристрій з швидкою доставкою додому та ефективно дбайте про свої врожаї. Успіх гарантований!