• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Fooliumtunnelid ja kasvuhooned

Fooliumtunnelid ja kasvuhooned pakuvad hindamatut abi köögiviljade, puuviljade ja mitmesuguste dekoratiivliikide kasvatamisel. Kuna need katted tagavad kõrgema temperatuuri kui välistemperatuur ja kaitsevad taimi külma tuule ja raskete vihmasadude eest, on need ideaalsed seemikute kasvatamiseks ja termofiilsete taimede kasvatamiseks aastaringselt. Kas teadsid, et saad osta fooliumtunnelid ja kasvuhooned igas suuruses veebist? Uuri meie valikut nüüd!

Seemnete idanemise kiirendamiseks või noorte seemikute kaitsmiseks varakevadeliste ebasoodsate ilmastikuolude eest kaaluge 6- või 12-meetrise laiuse Sinise UV2 aiafooliumi või Rohelise UV4 aiafooliumi kasutamist. Neid saab laotada peenardele või venitada konstruktsiooni kohale, et luua DIY fooliumtunnel. Alternatiivina võite valida valmiskasutuseks mõeldud 2 x 5 m fooliumtunneli, mis on meie poes saadaval taskukohase hinnaga ja on kohe kättetoimetamiseks valmis! Neile, kes otsivad katet välitingimustes kasvatatud tomatitele, on ideaalne kerge ja funktsionaalne 15 m pikk ja 50 cm laiune PE või PP tomatikate. Mõlemad kujundused on perforeeritud, tagades hea õhuringluse ja pakkudes suurepärast kaitset külma, tuule, vihma ja rahe eest — tegurid, mis võivad teie taimi ohustada. Kui soovite investeerida professionaalsetesse fooliumtunnelitesse ja kasvuhoonetesse, mis on nii funktsionaalsed kui ka avarad, on meil poes mitmekülgne valik. Algajatele soovitame Ühepoolset kasvuhoonet 4 riiuliga, mõõtmetega 49 x 69 x 160 cm, mis sobib hästi terrassidele või rõdudele. Seinale kinnitatav kasvuhoone mõõtmetega 200 x 100 x 215 cm on huvitav alternatiiv traditsioonilisele külmlavale. Otsid midagi suuremat? Meil on vastupidavad ja pikaealised fooliumtunnelid erinevates mõõtmetes. Leidke oma aiale sobiv, olgu selleks siis 2,0 x 3,75 m või 3,0 x 2,5 m aiatunnel. Need professionaalsed taimekatted sobivad ideaalselt kurkide, oksa-südamikuga tomatite, paprikate, baklažaanide, kantaluppide, varajase salati ja kapsa kasvatamiseks. Kui vajate pikemat ja kitsamat tunnelit, kaaluge 2,0 x 5,0 m, 2,0 x 6,25 m, 2,0 x 8,25 m või 4,0 x 12,5 m aia fooliumtunneleid. Regulaarsema kujuga soovide jaoks on meie poes saadaval 3,0 x 3,75 m, 4,0 x 3,75 m ja 4,0 x 5,0 m aia fooliumtunnelid külgtuulutusega. Tutvuge meie kollektsiooniga juba täna!

Kasutage meie esmaklassilist klienditeenindust ostu sooritamisel. Esitage tellimus meie veebipoes, nautige tasuta kohaletoimetamist ja peagi saate esitleda omaenda fooliumtunnelit või kasvuhoonet. Toetame teid teie aiandusambitsioonide elluviimisel!