• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Fooliumtunnelid ja kasvuhooned

Fooliumtunnelid ja kasvuhoone pakuvad hindamatut abi köögiviljade, mõne vilja kandva taime ja paljude dekoratiivsete liikide kasvatamisel. Kuna need katted tagavad välistemperatuurist kõrgema temperatuuri ning moodustavad tõkke külma tuule ja tugevate vihmasadude eest, sobivad need suurepäraselt seemikute kasvatamiseks ja kõige õrnemate, termofiilsete taimede kasvatamiseks aastaringselt. Kas teate, et saate nüüd veebist osta igas suuruses fooliumtunnelit ja kasvuhoonet? Tutvu meie pakkumisega!

Kui soovite idanemist kiirendada või kaitsta varakevadel noori seemikuid karedate ilmastikuolude eest, investeerige 6 või 12 m laiusesse Blue UV2 aiafooliumi või Green UV4 aiafooliumi. Saate selle tasaseks asetada piiridele või sirutada üle piirde, luues sel viisil omale fooliumitunneli. Muidugi võite meie poest osta madala hinnaga 2 x 5 m fooliumitunneli taskukohase hinnaga - see on koheseks kohaletoimetamiseks saadaval! Kui vajate põllul kasvatatud tomatite jaoks katet, tulevad teie appi kerge ja funktsionaalne 15 m pikkune ja 50 cm laiune PE tomati kate või sama suurusega PP tomati kate. Mõlemad mudelid on perforeeritud, et mitte takistada õhuringlust ja pakuvad suurepärast kaitset külma, tuule, vihma ja rahe eest - tegurid, mis võivad teie taimi ja põllukultuure kiiresti hävitada. Kas peaksite investeerima professionaalsetesse fooliumtunnelitesse ja kasvuhoonetesse - funktsionaalsetesse ja suurtesse -, mis võimaldaksid teil majutada arvukalt köögivilju? Meie poest leiate laia valiku neid katteid. Alustuseks soovitame ühepoolset kasvuhoonega 4 riiulit - 49 x 69 x 160 cm, kuna see sobib ideaalselt terrassile või rõdule, või seinale paigaldatavat kasvuhoonet 200 x 100 x 215 cm, huvitava alternatiivina soojavoodi. Kas otsite midagi suuremat? Pakume ka tugevaid, vastupidavaid fooliumtunnelid igas suuruses. Need tooted võimaldavad teil kasvuhoone oma aeda või õue mahutada viisil, mis aitab teil olemasolevat ruumi optimaalselt kasutada. Soovitame väiksemate aedade jaoks 2,0 x 3,75 m või 3,0 x 2,5 m aiatunneli. Need professionaalsed taimekatted võimaldavad teil istutada kurke, härjasüdamega tomateid, paprikaid, baklažaane, kantaluuppe, varajast salatit ja kapsast. Kui otsite pikka kitsast tunnelit, tellige 2,0 x 5,0 m, 2,0 x 6,25 m, 2,0 x 8,25 m või 4,0 x 12,5 m aiafooliatunnel. Kui tavalisema kujuga mudel sobib teie vajadustega, võite meie poest osta külgventilatsiooni ja muude mõõtmetega 3,0 x 3,75 m, 4,0 x 3,75 m, 4,0 x 5,0 m aiafooliumitunnelid. Soovitame teil meie pakkumist sirvida!

Tehke ost maailmatasemel klienditeenindusega garanteeritud! Esitage meie e-poes tellimus, kasutage tasuta kohaletoimetamist ja tutvustage uhkusega oma fooliumitunneli või kasvuhoonet. Aitame teil täita kõiki oma aiandusplaane ja unistusi!