• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Folijos tuneliai ir šiltnamiai

Folijos tuneliai ir šiltnamiai suteikia neįkainojamą pagalbą auginant daržoves, vaisius ir įvairias dekoratyvines rūšis. Kadangi šie uždangalai palaiko aukštesnę temperatūrą nei aplinkinė aplinka ir saugo augalus nuo šaltų vėjų bei smarkių liūčių, jie yra idealūs sodinant daigus ir auginant termofilinius augalus visus metus. Ar žinojote, kad galite įsigyti folijos tuneles ir šiltnamius įvairių dydžių internete? Naršykite mūsų asortimentą dabar!

Norėdami pagreitinti gemėjimą ar apsaugoti jaunus sodinukus nuo blogo oro ankstyvą pavasarį, apsvarstykite 6 arba 12 m pločio Mėlynąją UV2 ar Žaliąją UV4 sodinimo foliją. Jos gali būti tiesiogiai padėtos ant sodinimo lovos arba ištemptos per konstrukciją, kad sukurtumėte folijos tunelį. Alternatyviai, galite pasirinkti jau paruoštą 2 x 5 m folijos tunelį, kurį už patrauklią kainą galite įsigyti mūsų parduotuvėje ir kuris yra paruoštas nedelsiant pristatyti! Tiems, kurie ieško apsaugos lauke auginamiems pomidorams, lengvos ir funkcionalios 15 m ilgio ir 50 cm pločio PE arba PP pomidorų uždangos yra tobulos. Abi konstrukcijos yra perforuotos, užtikrinančios gerą oro cirkuliaciją ir suteikiančios puikią apsaugą nuo šalčio, vėjo, lietaus ir krušos — veiksnių, kurie gali kelti grėsmę jūsų augalams. Jei ketinate investuoti į profesionalius folijos tuneles ir šiltnamius, tiek funkcionalius, tiek erdvius, mūsų parduotuvėje rasite įvairių pasiūlymų. Pradedantiesiems rekomenduojame vienpusį šiltnamį su 4 lentynomis, matuojantį 49 x 69 x 160 cm, kuris puikiai tinka terasoms ar balkonams. Sienos montuojamas šiltnamis, kurio matmenys yra 200 x 100 x 215 cm, yra įdomi alternatyva tradiciniam šiltnamiui. Ieškote kažko didesnio? Turime tvirtų ir ilgaamžiškų folijos tunelių įvairiais matmenimis. Raskite tai, kas tinkama jūsų sodui, ar tai būtų 2,0 x 3,75 m ar 3,0 x 2,5 m sodinimo tunelis. Šie profesionalūs augalų uždangalai yra idealūs auginant agurkus, širdies formos pomidorus, paprikas, baklažanus, melionus, ankstyvąją salotą ir kopūstus. Jei reikia ilgesnio ir siauresnio tunelio, apsvarstykite 2,0 x 5,0 m, 2,0 x 6,25 m, 2,0 x 8,25 m arba 4,0 x 12,5 m folijos tuneles. Norint gauti reguliariau formuojamą tunelį, mūsų parduotuvėje galite rasti 3,0 x 3,75 m, 4,0 x 3,75 m ir 4,0 x 5,0 m folijos tuneles su šonine ventiliacija. Naršykite mūsų kolekciją jau šiandien!

Pasinaudokite aukščiausios kokybės klientų aptarnavimu, kai perkate. Užsisakykite prekes mūsų internetinėje parduotuvėje, mėgaukitės nemokamu pristatymu, ir greitai išsiųskite savo folijos tunelį ar šiltnamį. Leiskite mums padėti jums įgyvendinti jūsų sodinimo ambicijas!