• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Folijos tuneliai ir šiltnamiai

Folijos tuneliai ir šiltnamis yra neįkainojama pagalba auginant daržoves, kai kuriuos vaisinius augalus ir daugelį dekoratyvinių rūšių. Kadangi šie dangčiai užtikrina aukštesnę temperatūrą nei lauke ir sudaro barjerą nuo šalto vėjo ir gausių kritulių, jie puikiai tinka auginti sodinukus ir visus metus auginti švelniausius, termofilinius augalus. Ar žinote, kad dabar galite internetu nusipirkti įvairaus dydžio folijos tunelius ir šiltnamius? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą!

Jei norite pagreitinti daigumą arba apsaugoti jaunus sodinukus nuo atšiaurių orų ankstyvą pavasarį, investuokite į 6 arba 12 m pločio „Blue UV2“ sodo foliją arba „Green UV4“ sodo foliją. Galite pakloti jį ant sienų arba ištempti per turėklą, tokiu būdu sukurdami folijos tunelį. Žinoma, mūsų parduotuvėje galite įsigyti paruoštą mažo dydžio 2 x 5 m folijos tunelį už prieinamą kainą - jį galima nedelsiant pristatyti! Jei jums reikia dangos savo lauke auginamiems pomidorams, į gelbėjimą ateis lengvas ir funkcionalus 15 m ilgio ir 50 cm pločio PE pomidorų dangtelis arba tokio paties dydžio pomidorų dangtis PP. Abu modeliai yra perforuoti, todėl neužkerta kelio oro cirkuliacijai ir siūlo puikią apsaugą nuo šalčio, vėjo, lietaus ir krušos - veiksnių, kurie galėtų greitai sunaikinti jūsų augalus ir pasėlius. Ar turėtumėte investuoti į profesionalius tunelius ir šiltnamius - funkcinius ir didelius -, kurie leistų jums apgyvendinti daugybę daržovių? Mūsų parduotuvėje rasite platų šių dangtelių pasirinkimą. Pradedantiesiems mes rekomenduojame vienpusį šiltnamį su 4 lentynomis - 49 x 69 x 160 cm, nes jis puikiai tinka terasoje ar balkone, arba sieninį šiltnamį 200 x 100 x 215 cm, kaip įdomią alternatyvą kaitvietė. Ieškai kažko didesnio? Mes taip pat siūlome tvirtus, patvarius visų dydžių folijos tunelius. Šie produktai leidžia šiltnamį įrengti savo sode ar kieme tokiu būdu, kuris padės optimaliai išnaudoti turimą plotą. Mažesniems sodams rekomenduojame 2,0 x 3,75 m arba 3,0 x 2,5 m sodo tunelį. Šie profesionalūs augalų dangteliai leis sodinti agurkus, pomidorus su jautiena, paprikas, baklažanus, kantalupes, ankstyvas salotas ir kopūstus. Jei ieškote ilgo siauro tunelio, užsisakykite 2,0 x 5,0 m, 2,0 x 6,25 m, 2,0 x 8,25 m arba 4,0 x 12,5 m sodo tunelio. Jei modelis su taisyklingesne forma atitinka jūsų poreikius, mūsų parduotuvėje galite įsigyti 3,0 x 3,75 m, 4,0 x 3,75 m, 4,0 x 5,0 m sodo folijos tunelius su šonine ventiliacija ir kitus dydžius. Mes raginame jus naršyti po mūsų pasiūlymą!

Įsigykite su pasaulinės klasės klientų aptarnavimo garantija! Pateikite užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, pasinaudokite nemokamu pristatymu ir išdidžiai pristatykite savo folijos tunelį ar šiltnamį. Mes padėsime įgyvendinti visus jūsų sodininkystės planus ir svajones!