Фольговані тунелі та теплиці

Фольговані тунелі та теплиці пропонують неоціненну допомогу у вирощуванні овочів, деяких плодоносних рослин та багатьох декоративних видів. Оскільки ці покриви забезпечують більш високу температуру, ніж зовні, і утворюють бар'єр від холодного вітру та сильних опадів, вони цілком підходять для вирощування розсади та цілогорічного вирощування найніжніших, теплолюбних рослин. Чи знаєте ви, що зараз ви можете придбати фольговані тунелі та оранжереї всіх розмірів в Інтернеті? Перевірте нашу пропозицію!

Якщо ви хочете прискорити проростання або захистити молоді саджанці від негоди ранньою весною, вкладайте кошти в садову фольгу Блю УФ2 6 або 12 м завширшки або садову фольгу зеленої UV4. Ви можете прокласти його на бордюрах або натягнути на перила, створивши таким чином тунель з фольги. Ви, звичайно, можете придбати готовий низький тунель з фольги 2 х 5 м за доступною ціною в нашому магазині - він доступний для негайної доставки! Якщо вам потрібна кришка для помідорів, які вирощуються в полі, вам допоможуть легкий і функціональний томатний покрив з ПЕТ завдовжки 15 м і шириною 50 см або томатний покрив ПП однакового розміру. Обидві моделі перфоровані, отже, не блокують циркуляцію повітря і пропонують відмінний захист від холоду, вітру, дощу та граду - фактори, які можуть за короткий час знищити ваші рослини та культури. Якщо ви хочете інвестувати в професійні фольговані тунелі та оранжереї - функціональні та великі - що дозволить вам розмістити численні овочі? Ви знайдете широкий вибір цих чохлів в нашому магазині. Для початку ми рекомендуємо Односторонній парник з 4 полицями - 49 х 69 х 160 см, оскільки він ідеально підходить на терасу чи балкон, або настінний парник розміром 200 х 100 х 215 см, як цікаву альтернативу вогнище. Шукаєте щось більше? Ми також пропонуємо міцні, міцні фольговані тунелі в усіх можливих розмірах. Ці продукти дозволяють розмістити теплицю у вашому саду чи дворі таким чином, що допоможе оптимально використовувати наявний простір. Ми рекомендуємо садовий тунель 2,0 х 3,75 м або 3,0 х 2,5 м для садів менших розмірів. Ці професійні рослинні покриви дозволять посадити огірки, помідори-бичачі сердечки, болгарський перець, баклажани, дині, ранній салат та капусту. Якщо ви шукаєте довгий вузький тунель, замовте 2,0 х 5,0 м, 2,0 х 6,25 м, 2,0 х 8,25 м або 4,0 х 12,5 м садового фольгованого тунелю. Якщо модель з більш правильною формою відповідає вашим потребам, ви можете придбати в нашому магазині 3,0 х 3,75 м, 4,0 х 3,75 м, 4,0 х 5,0 м садові фольговані тунелі з бічною вентиляцією та іншими розмірами. Ми радимо переглядати нашу пропозицію!

Зробіть покупку за умови обслуговування клієнтів світового класу! Оформіть замовлення в нашому інтернет-магазині, скористайтеся безкоштовною доставкою та з гордістю презентуйте власний тунель із фольги чи теплицю. Ми допоможемо вам здійснити всі ваші плани та садівництво!