Folyo tünelleri ve seralar

Folyo tünelleri ve sera yetiştiriciliği sebzelerde, bazı meyve veren bitkilerde ve birçok süs türünde çok değerli yardımlar sunmaktadır. Bu örtüler dışardan daha yüksek sıcaklık sağladığından ve soğuk rüzgar ve şiddetli yağıştan bariyer oluşturduğundan, fide yetiştiriciliği ve tüm yıl boyunca en hassas termofilik bitki yetiştiriciliği için mükemmel şekilde uygundur. Artık online olarak her boyuttaki folyo tünellerini ve seralarını satın alabileceğinizi biliyor musunuz? Teklifimizi inceleyin!

Çimlenmeyi hızlandırmak veya genç fideleri erken ilkbaharda sert hava koşullarından korumak istiyorsanız, 6 veya 12 m genişliğindeki Blue UV2 bahçe folyosuna veya Green UV4 bahçe folyosuna yatırım yapın. Sınırları düz tutabilir ya da korkuluktan uzatarak kendi başınıza folyo tüneli oluşturabilirsiniz. Elbette 2 x 5 m yüksekliğindeki düşük folyo tünelini mağazamızda uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz - hemen teslim edilebilir! Tarlada yetişen domateslerinizin örtüsüne ihtiyacınız varsa, hafif ve işlevsel 15 m uzunluğunda ve 50 cm genişliğinde bir PE domates örtüsü veya aynı büyüklükteki PP domates örtüsü kurtarmaya gelir. Her iki model de deliklidir, bu nedenle hava dolaşımını engellememek ve soğuk, rüzgar, yağmur ve dolu koşullarına karşı mükemmel koruma sağlar - bitkilerinizi ve mahsullerinizi hiçbir zaman tahrip etmeyecek faktörler. İşlevsel ve büyük - profesyonel folyo tünellerine ve seralara yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Mağazamızda bu kapakların geniş bir seçim bulabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, terasa veya balkona mükemmel bir şekilde uyması için 4 raflı - 49 x 69 x 160 cm tek taraflı serayı veya 200 x 100 x 215 cm duvar tipi serayı ilginç bir alternatif olarak öneririz yuvasıdır. Daha büyük bir şey mi arıyorsunuz? Ayrıca mümkün olan her boyutta sağlam, dayanıklı folyo tünelleri sunuyoruz. Bu ürünler, mevcut alanı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacak şekilde bahçenize veya bahçenize bir sera sığdırmanıza izin verir. Küçük bahçeler için 2,0 x 3,75 m veya 3,0 x 2,5 m Bahçe tünelini öneririz. Bu profesyonel bitki örtüleri salatalık, öküz kalbi domates, dolmalık biber, patlıcan, kavun, marul ve lahana ekmenizi sağlar. Uzun ve dar bir tünel arayışındaysanız, 2,0 x 5,0 m, 2,0 x 6,25 m, 2,0 x 8,25 m veya 4,0 x 12,5 m Bahçe folyo tüneli sipariş edin. Düzenli şekle sahip bir model ihtiyaçlarınızı karşılarsa mağazamızda yan havalandırmalı ve diğer ebatlarda 3.0 x 3.75 m, 4.0 x 3.75 m, 4.0 x 5.0 m Bahçe folyo tünelleri satın alabilirsiniz. Teklifimize göz atmanızı öneririz!

Dünya standartlarında müşteri hizmetleri ile garantili bir satın alma yapın! Online mağazamıza sipariş verin, ücretsiz teslimattan yararlanın ve kendi folyo tünelinizi veya seranızı gururla sunun. Tüm bahçe planlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacağız!