• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Folijas tuneļi un siltumnīcas

Folija tuneļi un siltumnīca piedāvā nenovērtējamu palīdzību dārzeņu, dažu augļus nesošu augu un daudzu dekoratīvo sugu audzēšanā. Tā kā šie apvalki nodrošina augstāku temperatūru nekā ārpusē un veido barjeru no auksta vēja un spēcīgām lietusgāzēm, tie ir lieliski piemēroti stādus audzēšanai un visu gadu maigāko, termofīlo augu audzēšanai. Vai jūs zināt, ka tagad tiešsaistē varat iegādāties visu izmēru folijas tuneļus un siltumnīcas? Apskatiet mūsu piedāvājumu!

Ja vēlaties agrā pavasarī paātrināt dīgtspēju vai pasargāt jaunos stādus no nelīdzeniem laikapstākļiem, ieguldiet 6 vai 12 m platā Zilās UV2 dārza folijā vai Zaļās UV4 dārza folijā. Jūs to varat novietot līdzenu uz robežām vai izstiepties virs margām, šādā veidā izveidojot folijas tuneli. Jūs, protams, mūsu veikalā varat iegādāties gatavu zemu 2 x 5 m folijas tuneli par pieņemamu cenu - tas ir pieejams tūlītējai piegādei! Ja jums ir nepieciešams segums lauka apstākļos audzētiem tomātiem, jums palīgā nāks viegls un funkcionāls 15 m garš un 50 cm plats PE tomātu pārsegs vai tāda paša izmēra PP tomātu pārsegs. Abi modeļi ir perforēti, tāpēc tie neaizkavē gaisa cirkulāciju un piedāvā lielisku aizsardzību no aukstuma, vēja, lietus un krusas - faktoriem, kas jūsu augus un ražas varētu ātri iznīcināt. Vai vēlaties ieguldīt profesionālos folijas tuneļos un siltumnīcās - gan funkcionālās, gan lielās -, kas ļautu izmitināt daudzus dārzeņus? Mūsu veikalā jūs atradīsit plašu šo pārvalku izvēli. Iesācējiem mēs iesakām vienpusīgu siltumnīcu ar četriem plauktiem - 49 x 69 x 160 cm, jo tā lieliski der uz terases vai balkona, vai pie sienas uzstādāmās siltumnīcas 200 x 100 x 215 cm, kā interesantu alternatīvu karsta gulta. Vai meklējat kaut ko lielāku? Mēs piedāvājam arī izturīgus, izturīgus folijas tuneļus visos iespējamajos izmēros. Šie produkti ļauj siltumnīcu ievietot dārzā vai pagalmā tādā veidā, kas palīdzēs optimāli izmantot pieejamo platību. Mazākiem dārziem iesakām 2,0 x 3,75 m vai 3,0 x 2,5 m dārza tuneli. Šie profesionālie augu pārsegi ļaus iestādīt gurķus, tomātus ar sirdi un papriku, baklažāniem, kantalupām, agrīnajiem salātiem un kāpostiem. Ja meklējat garu, šauru tuneli, pasūtiet 2,0 x 5,0 m, 2,0 x 6,25 m, 2,0 x 8,25 m vai 4,0 x 12,5 m dārza folijas tuneli. Ja modelis ar regulārāku formu ir piemērots jūsu vajadzībām, mūsu veikalā varat iegādāties 3,0 x 3,75 m, 4,0 x 3,75 m, 4,0 x 5,0 m dārza folijas tuneļus ar sānu ventilāciju un citus izmērus. Mēs aicinām jūs pārlūkot mūsu piedāvājumu!

Veiciet pirkumu ar garantētu pasaules klases klientu apkalpošanu! Veiciet pasūtījumu mūsu tiešsaistes veikalā, izmantojiet bezmaksas piegādi un lepni iepazīstiniet ar savu folijas tuneli vai siltumnīcu. Mēs palīdzēsim jums piepildīt visus savus dārzkopības plānus un sapņus!