• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Folijas tuneļi un siltumnīcas

Folijas tuneļi un siltumnīcas nodrošina neaizstājamu palīdzību dārzeņu, augļu un dažādu dekoratīvu sugu audzēšanā. Tā kā šie pārklājumi nodrošina augstāku temperatūru nekā ārējā vide un aizsargā augus no aukstiem vējiem un smagām lietusgāzēm, tie ir ideāli piemēroti stādu audzēšanai un termofilu augu audzēšanai visa gada garumā. Vai jūs zinājāt, ka folijas tuneļus un siltumnīcas visos izmēros var iegādāties tiešsaistē? Izpētiet mūsu klāstu tagad!

Lai paātrinātu dīgšanu vai aizsargātu jaunus stādus no nelabvēlīgiem laika apstākļiem agrīnā pavasarī, apsveriet iespēju izmantot 6 vai 12 m plašu Zilo UV2 dārza foliju vai Zaļo UV4 dārza foliju. Tās var izklāt tieši uz dobes vai izstiept pār konstrukciju, lai izveidotu paštaisītu folijas tuneli. Alternatīvi jūs varat izvēlēties gatavu lietošanai 2 x 5 m folijas tuneli, kas pieejams mūsu veikalā par pieņemamu cenu un gatavs nekavējoties piegādei! Tiem, kuri meklē aizsardzību lauka audzētiem tomātiem, viegls un funkcionāls 15 m garš un 50 cm plats PE vai PP tomātu pārklājums ir ideāls. Abas konstrukcijas ir perforētas, nodrošinot labu gaisa cirkulāciju un piedāvājot lielisku aizsardzību pret aukstumu, vēju, lietu un krusu — faktoriem, kas var apdraudēt jūsu augus. Ja vēlaties ieguldīt profesionālos folijas tuneļos un siltumnīcās, gan funkcionālos, gan plašos, mēs piedāvājam plašu izvēli mūsu veikalā. Sācējiem mēs iesakām vienpusēju siltumnīcu ar 4 plauktiem, kura izmēri ir 49 x 69 x 160 cm un kas ideāli piemērota terasēm vai balkoniem. Sienas montējama siltumnīca ar izmēriem 200 x 100 x 215 cm ir interesanta alternatīva tradicionālajam siltumtilpnam. Meklējat kaut ko lielāku? Mēs piedāvājam izturīgus un ilgmūžīgus folijas tuneļus dažādos izmēros. Atrastiet savam dārzam piemērotāko, vai nu tas ir 2,0 x 3,75 m vai 3,0 x 2,5 m Dārza tunelis. Šie profesionālie augu pārklājumi ir ideāli piemēroti gurķu, sirds formas tomātu, papriku, baklažānu, melonu, agrīno salātu un kāpostu audzēšanai. Ja jums ir nepieciešams garāks un šaurāks tunelis, apsveriet 2,0 x 5,0 m, 2,0 x 6,25 m, 2,0 x 8,25 m vai 4,0 x 12,5 m Dārza folijas tuneļus. Parastākas formas meklējumos mūsu veikalā pieejami 3,0 x 3,75 m, 4,0 x 3,75 m un 4,0 x 5,0 m Dārza folijas tuneļi ar sānu ventilāciju. Pārlūkojiet mūsu kolekciju jau šodien!

Izmantojiet augstākās kvalitātes klientu apkalpošanu, iepērkoties pie mums. Pasūtiet preci tiešsaistē mūsu mājaslapā, izbaudiet bezmaksas piegādi un saņemiet savu folijas tuneli vai siltumnīcu ātri un ērti. Ļaujiet mums palīdzēt jums realizēt jūsu dārzkopības ambīcijas!