• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Külvimasinad, istutusmasinad ja mullaharjad

Külvikud, istutusmasinad ja istutusvahendid on olulised tööriistad külvi ja istutamise jaoks, muutes need tegevused märksa lihtsamaks ja vähem aeganõudvaks. Ei ole veel õiget leidnud? On aeg kaotatud aeg tasa teha ja vaadata, mida me sulle pakkuda oleme!

Kas sa jätkuvalt pead külvi tüütuks ja raskendavaks tegevuseks? Töö kiirendamiseks ja täpseks ning efektiivseks külvi sooritamiseks kaalu Greenmilli Minikülvi või Käsikülvi soetamist. Need taskukohased seadmed suurendavad märgatavalt sinu võimalusi ühtlase idanemise saavutamiseks ning hoiavad ära väärtuslike seemnete raiskamise. Lisaks pakub see alamkategooria praktilisi väetisespraid. Substrali käsikäitatav Handy Green väetisespraider tuleb kasuks pulbrilise väetise pealekandmisel äärtele, köögiviljavooditele ja viljapuuaedadele. See kerge ja kasutajasõbralik tööriist võimaldab täpset doseerimist ja efektiivset väetise jaotamist. 27-liitrine ratastega pöörlev aia külvik aitab teil muruseemneid külvata. See mitmekülgne toode võib talvel muutuda funktsionaalseks liivaautoks ja kasvuperioodil suure ala väetisepraiaks. Õige külvik on aedniku parim sõber!

Meie veebipoes ootab sind lai ja mitmekesine valik majapidamis- ja aiateenindusvahendeid. Külvikud, istutusmasinad ja istutusvahendid on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega, kiire kodu kohaletoimetamisega. Ära kõhkle meie eripakkumisest kasu saamast ja paranda oma aiatöö kogemust juba täna!