• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Külvimasinad, istutusmasinad ja mullaharjad

Külvikud, istutusmasinad ja terad on istutus- ja külvitarvikud, mis muudavad need toimingud lihtsamaks ja vähem aeganõudvaks. Kas te pole seda veel leidnud? On aeg korvata kaotatud aeg - vaadake, mida oleme teile ette valmistanud!

Kas kaalute ikkagi külvamist masendavaks ja pingutavaks ülesandeks? Töö kiirendamiseks ja toimingu täpseks ja tõhusaks teostamiseks ostke miniseeder või käsikülvik Greenmillilt. Need taskukohased seadmed suurendavad märkimisväärselt teie võimalusi ühtlaseks saamiseks ja kaitsevad teid väärtuslike seemnete raiskamise eest. See alamkategooria pakub ka funktsionaalseid väetiselaotureid. Substralist käsitsi juhitav roheline väetisekülvik Handy Green on abiks pulbrilise väetise kandmisel piiridele, köögiviljapeenardele ja viljapuuaedadesse. See kerge ja hõlpsasti kasutatav tööriist võimaldab teil väetiste optimaalseid osi tõhusalt doseerida ja jaotada. Rohuseemneid aitab külvata 27-liitrine ratastega pöörlev aiakülvik. See mitmekülgne toode muutub talvel funktsionaalseks liivaveokiks ja võib vegetatsiooniperioodil toimida ka suure pindalaga väetiselaoturina. Sobiva külvaja on aedniku parim sõber!

Meie veebipõhises aiapoes ootab teid lai ja mitmekesine valik majapidamis- ja aiatarbeid ning tööriistu. Külvikud, istutusmasinad ja mullaharjad on siin konkurentsivõimelise hinnaga ja kiire kojuvedu saadaval. Ärge kõhelge ja kasutage meie pakkumist ära!