• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Sėjimo, sodinimo ir purenimo prekės

Sėjamosios, sodinamosios ir purentuvai yra sodinimo ir sėjos priedai, kurie palengvina ir palengvina šiuos veiksmus. Vis dar neradote? Laikas kompensuoti prarastą laiką - pažvelkite į tai, ką mes jums paruošėme!

Ar vis dar svarstote sėti nelinksmą ir sunkų darbą? Norėdami pagreitinti darbą ir tiksliai bei efektyviai atlikti šį veiksmą, nusipirkite Miniseeder arba Rankinę sėjamąją iš Greenmill. Šie įperkami prietaisai žymiai padidins jūsų galimybes dar labiau išaugti ir apsaugos jus nuo eikvoti vertingas sėklas. Ši subkategorija taip pat siūlo funkcinius trąšų barstytuvus. Substral rankinis žaliųjų trąšų barstytuvas „Handy Green“ bus naudingas tręšiant milteliais ant sienų, daržovių lovų ir soduose. Šis lengvas, lengvai naudojamas įrankis leidžia efektyviai dozuoti ir paskirstyti optimalias trąšų dalis. 27 litrų besisukantis sėjamasis su ratukais su ratukais padės pasėti žolių sėklas. Šis universalus produktas žiemą virsta funkciniu smėlio sunkvežimiu ir vegetacijos sezono metu taip pat gali būti naudojamas kaip didelis trąšų barstytuvas. Tinkamas sėjamasis yra geriausias sodininko draugas!

Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje jūsų laukia gausus ir įvairus namų apyvokos ir sodo aksesuarų bei įrankių pasirinkimas. Sėjamąsias, sodinamąsias medžiagas ir kauliukus galima įsigyti konkurencingomis kainomis ir greitai pristatyti į namus. Nedvejodami ir pasinaudokite mūsų pasiūlymu!