• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sėjimo, sodinimo ir purenimo prekės

Sėjikliai, sodinukai ir gabalai yra būtini įrankiai sėjimui ir sodinimui, padedantys šias veiklas žymiai supaprastinti ir sutaupyti laiko. Vis dar jų neradote? Metas atkurti prarastą laiką ir pamatyti, ką turime jums pasiūlyti!

Ar vis dar kovojate su sėjimu ir jį laikote varginančiu darbu? Norint pagreitinti darbą ir atlikti veiksmą tiksliai ir efektyviai, apsvarstykite "Greenmill" Minisėjiklio arba Rankinio sėjiklio įsigijimą. Šie prieinami įrenginiai labai padidins jūsų galimybes pasiekti vienodą sėklų daigumą ir apsaugos jus nuo brangių sėklų eikvojimo. Ši kategorija taip pat siūlo praktiškus trąšų paskirstytojus. Substral ranka valdomas "Handy Green" trąšų paskirstyjas bus naudingas, kai taikysite miltelių trąšą ant kraštų, daržovių lovų ir sodo. Šis lengvai naudojamas įrankis leidžia tiksliai dozuoti ir efektyviai paskirstyti trąšas. 27 litrų riedančio sodo sėjiklis padės jums sėti žolės sėklas. Šis universalus produktas žiemą gali tapti funkcionaliu smėlio automobiliu, o vegetacijos sezonu taip pat gali veikti kaip didelės plotų trąšų paskirstytojas. Tinkamas sėjiklis yra sodo meistro geriausias draugas!

Mūsų internetinės sodo parduotuvėje jūsų laukia įvairių namų ūkio ir sodo priedų bei įrankių didelis ir įvairus pasirinkimas. Sėjikliai, sodinukai ir gabalai yra prieinami konkurencingomis kainomis, su greitu pristatymu namo garantuotu. Nepasidrovėkite pasinaudoti mūsų specialia pasiūlymu ir pagerinti savo sodininkystės patirtį jau šiandien!