• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sējmašīnas, stādāmās mašīnas un augsnes stādītāji

Sējmašīnas, stādītāji un dibeni ir būtiskas rīkas sēšanai un stādīšanai, kas ievērojami vienkāršo šīs darbības un samazina laiku, kas nepieciešams to veikšanai. Vēl joprojām tās neesat atradis? Ir laiks atsistāties un paskatīties, ko mums jums ir sagatavojis!

Vai joprojām saskaraties ar sarežģījumiem sēšanā un uzskatāt to par smagu darbu? Lai paātrinātu darbu un veiktu darbību precīzi un efektīvi, apsveriet Minisējmašīnas vai Rokas sējmašīnas iegādi no Greenmill. Šie ekonomiskie ierīces būtiski palielinās jūsu iespējas iegūt vienmērīgu sēklu dīgtspēju un pasargās jūs no vērtīgu sēklu izniekošanas. Šajā apakškategorijā ir pieejami arī praktiski mēslojuma izkliedētāji. Substral rokas vadāmais Handy Green mēslojuma izkliedētājs būs noderīgs, kad uzklāsiet pulverveida mēslojumu uz dārza robežām, dārzkopības gultnēm un augļu dārziem. Šī viegli lietojamā rīka ļauj precīzi dozēt mēslojumu un efektīvi sadalīt to. Turklāt 27 litru Riteņu pagriešanās dārza sējmašīna palīdzēs jums sēt zāliena sēklas. Šis daudzfunkcionālais produkts ziemā var pārvērsties par funkcionalu smilšu mašīnu, un augšanas sezonā to var izmantot arī kā lielu platību mēslojuma izkliedētāju. Pareiza sējmašīna ir dārznieka labākais draugs!

Mūsu tiešsaistes dārza veikalā jūs sagaida plašs un daudzveidīgs mājsaimniecības un dārza piederumu un instrumentu izvēle. Sējmašīnas, stādītāji un dibeni ir pieejami konkurētspējīgās cenās, ar garantētu ātru piegādi uz jūsu mājām. Nepalaidiet garām mūsu īpašo piedāvājumu un uzlabojiet savu dārzkopības pieredzi jau šodien!