• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Sējmašīnas, stādāmās mašīnas un augsnes stādītāji

Sējmašīnas, stādītāji un divējādiņi ir stādīšanas un sēšanas piederumi, kas šīs darbības padara vieglāku un laikietilpīgāku. Vai joprojām neesat to atradis? Ir pienācis laiks atlīdzināt zaudēto laiku un ielūkoties tajā, ko mēs jums esam sagatavojuši!

Vai jūs joprojām apsverat sēt neapmierinošu, smagu uzdevumu? Lai paātrinātu darbu un precīzi un efektīvi veiktu darbību, iegādājieties Miniseeder vai rokas sējmašīnu no Greenmill. Šīs pieejamās ierīces ievērojami palielinās jūsu iespējas vienmērīgi parādīties un pasargās jūs no vērtīgu sēklu izšķērdēšanas. Šī apakškategorija piedāvā arī funkcionālos mēslojuma izkliedētājus. Substral ar rokām darbināmais Handy Green minerālmēslu izkliedētājs lieti noderēs, minerālmēslu pulverim uzklājot robežas, dārzeņu gultas un augļu dārzus. Šis vieglais, ērti lietojamais rīks ļauj efektīvi dozēt un sadalīt optimālās mēslojuma porcijas. 27 litru rotējošais dārza sējmašīna ar riteņiem palīdzēs sēt zāles sēklas. Šis daudzpusīgais produkts ziemā pārvērtīsies par funkcionējošu smilšu kravas automašīnu un var darboties arī kā liela platības mēslojuma izkliedētājs veģetācijas sezonā. Piemērots sējējs ir dārznieka labākais draugs!

Mūsu tiešsaistes dārza veikalā jūs gaida plašs un daudzveidīgs mājsaimniecības un dārza piederumu un instrumentu klāsts. Sējmašīnas, stādāmās un dubultās zāles ir pieejamas par konkurētspējīgām cenām ar ātru piegādi mājās šeit. Nevilcinieties un izmantojiet mūsu piedāvājumu!