Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Сівалки, саджалки та дибла

Сівалки, саджалки та саджанці - це аксесуари для посадки та посіву, які роблять такі дії простішими та менш трудомісткими. Все ще не знайшли? Настав час компенсувати втрачений час - погляньте на те, що ми підготували для вас!

Ви все ще вважаєте сіяти неприємним, напруженим завданням? Щоб пришвидшити роботу та виконати дію точно та ефективно, придбайте сівалку міні або ручну від Greenmill. Ці доступні пристрої значно збільшать ваші шанси на рівномірне виникнення і захистять вас від витрачання цінних насіння. Ця підкатегорія також пропонує функціональні розкидачі добрив. Ручний розкидач добрив Handy Green від Substral стане в нагоді під час застосування порошкоподібних добрив для бордюрів, овочевих грядок та садів. Цей легкий, простий у використанні засіб дозволяє ефективно дозувати та розподіляти оптимальні порції добрив. 27-літровий садовий сівалка, що обертається, допоможе вам посіяти насіння трави. Цей універсальний продукт перетвориться на функціональну піщану машину взимку і може також діяти як розкидач добрив великої площі в вегетаційний сезон. Відповідна сівалка - найкращий друг садівника!

Широкий та різноманітний вибір аксесуарів та інструментів для дому та саду очікує вас в нашому інтернет-магазині саду. Сівалки, саджалки та саджанці доступні за конкурентними цінами з швидкою доставкою додому сюди. Не соромтеся і скористайтеся нашою пропозицією!