Ekme makineleri, ekiciler ve dibller

Ekme makineleri, ekiciler ve dibble'lar, bu işlemleri daha kolay ve daha az zaman alıcı hale getiren ekim ve ekim aksesuarlarıdır. Hala bulamadınız mı? Kaybedilen zamanı telafi etme zamanı - sizin için hazırladıklarımıza bir göz atın!

Hala sinir bozucu, yorucu bir görev ekmeyi düşünüyor musunuz? İşi hızlandırmak ve eylemi hassas ve verimli bir şekilde gerçekleştirmek için, Miniseeder veya El ekme makinesini Greenmill'den satın alın. Bu uygun fiyatlı cihazlar, ortaya çıkma şansınızı önemli ölçüde artıracak ve sizi değerli tohumları boşa harcamaktan koruyacaktır. Bu alt kategori ayrıca fonksiyonel gübre serpme makineleri sunmaktadır. Substral'dan elle çalıştırılan Handy Green gübre serpme makinesi, sınırlara, sebze yataklarına ve bahçelere toz gübre uygularken kullanışlı olacaktır. Bu hafif, kullanımı kolay araç, optimal gübre kısımlarını verimli bir şekilde dozlamanızı ve dağıtmanızı sağlar. 27 litrelik Tekerlekli döner bahçe ekme makinesi, çim tohumları ekmenize yardımcı olacaktır. Bu çok yönlü ürün, kışın fonksiyonel kum kamyonuna dönüşecek ve aynı zamanda vejetasyon mevsimi boyunca geniş alanlı bir gübre serpme makinesi olarak da görev yapabilir. Uygun bir mibzer bahçıvanın en iyi arkadaşıdır!

Çevrimiçi bahçe mağazamızda geniş ve çeşitli ev ve bahçe aksesuarları ve araçları sizi bekliyor. Fideler, ekiciler ve dibiller hızlı eve teslim ile rekabetçi fiyatlarla mevcuttur. Tereddüt etmeyin ve teklifimizden yararlanın!