• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Kastuvai, kastuvėliai ir mentelės

Spadas ir kastuvai yra naudingi sode visus metus. Jei įdomu, kaip išsirinkti sau tinkamiausią tikslą, pateikiame atsakymus!

Sodo sėklų turgelyje siūlomas platus ir įvairus kastuvų ir kastuvų pasirinkimas visoms progoms. Jei jums reikia naujo įrankio dirvožemiui kaupti ant sienų ir iškasti skylutes medžiams sodinti, užsisakykite žemą 190 mm storio sodo kastuvą su 90 cm medine rankena. Siūlomo įrankio darbinė dalis yra specialiai pritaikyta važiuoti per kietą gruntą, o kadangi jis buvo pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno, jis yra atsparus korozijai ir deformuojasi. Šį bendrosios paskirties įrankį čia galite rasti už prieinamą kainą. Jei ieškote tvirto kastuvo su plienine rankena, mes rekomenduojame nepakeičiamo „Fiskars“ prekės ženklo „Sharpened Solid“ kastuvą arba „CELLFAST“ prekės ženklo „Straight ERGO“ kastuvą. Šią subkategoriją taip pat sudaro patvarios akmens anglies, smėlio, šiukšlių kastuvai, kurie taip pat galėtų padėti jums nuimti kitus sunkius krovinius. Užsisakykite anglių kastuvą su „pasidaryk pats“ metaline rankena arba Smėlio kastuvą su 100 cm T rankena. Šie aukštos kokybės įrankiai su plačiomis galvutėmis užtikrina greitą ir efektyvų darbą. Jei ieškotumėte mažesnių mentelių, skirtų persodinti ir sodinti naujus augalus, pasižiūrėkite į mūsų PASTEL CELLFAST liniją. PASTEL siaura mentele su patogia rankena užtikrina aukštą darbo komfortą. Tas pats pasakytina apie „Fiskars“ rankinę mentelę „Lucy“ ir „QuikFit“ mentele.

Kaip matote, mūsų pasiūlymas iš tiesų yra platus ir įvairus. Mes galime Jums tiekti kastuvus, kastuvus ir menteles, reikalingus visoms sodo darbams atlikti. Tiesiog pažiūrėkite, ką mes jums turime. Produktų vaizdai atspindi tikrąją gaminių išvaizdą, o aprašymuose pateikiama išsami informacija apie tam tikrus modelius. Jauskitės pakviesti naršyti po juos ir linkime malonios kelionės į apsipirkimą!

Maža augalų mentele - R Scoop 1 - juoda - -10%
3.81 4.23
Pasiūlymas baigiasi
Sodininkystės rankų kastuvas - „R Scoop 2“ - juodas; mentele - -10%
3.96 4.40
Pasiūlymas baigiasi
Akmens anglių kastuvas - mentele ranka - -10%
5.45 6.05
Pasiūlymas baigiasi
-10%
8.21 9.13
Pasiūlymas baigiasi
Rankiniai grėbliai - kastuvas - 2 in 1 - -10%
8.70 9.67
Pasiūlymas baigiasi
Rankinė mentele, mini kastuvas Kieta - FISKARS - -10%
10.55 11.73
Pasiūlymas baigiasi
Siaura rankinė mentele Kieta - FISKARS - -10%
10.78 11.98
Pasiūlymas baigiasi
-10%
13.12 14.58
Pasiūlymas baigiasi
-10%
13.83 15.36
Pasiūlymas baigiasi