• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kastuvai, kastuvėliai ir mentelės

Šluotos, kastuvai ir šaklės yra būtini įrankiai sode visus metus. Jei jūs klausiatės, kaip pasirinkti geriausią jums tinkantį, turime atsakymus!

Garden Seeds Market siūlo plačią ir įvairią šluotų, kastuvų ir šaklių pasirinkimą visiems jūsų sodo poreikiams. Jei jums reikia naujo įrankio žemės kultivavimui palei kraštus ar skylėms kasimo medžiams sodinti, apsvarstykite 190 mm-kuklintą sodo šluotą su 90 cm mediniu rankenėliu. Šio įrankio specialiai profiliuota darbo dalis sukurtas lengvam perėjimui per tvirtą žemę, ir jis pagamintas iš miltelio dengtos plieno, todėl jis atsparus korozijai ir deformacijai. Šis universalus įrankis yra prieinamas už prieinamą kainą šioje kategorijoje. Jei ieškote tvirtos šluotos su plieno rankenėliu, rekomenduojame aštrų tvirtą šluotą iš patikimo Fiskars prekės ženklo arba tiesią ERGO šluotą iš žinomo CELLFAST prekės ženklo. Ši subkategorija taip pat apima atsparias anglies, smėlio ir šiukšlių šluotes, kurios gali jums padėti tvarkyti sunkius krūvius. Apsvarstykite anglies šluotą su savo gamybos metaline rankenėle arba smėlio šluotą su 100 cm T rankenėle. Šie aukštos kokybės įrankiai su platomis galvomis užtikrina greitą ir efektyvų darbą. Jei jums reikia mažesnių šaklių persodinimui ir naujų augalų sodinimui, apsvarstykite mūsų PASTEL CELLFAST liniją. PASTEL siaura šaklė su patogia rankenėle užtikrina patogų darbo komfortą. Tas pats pasakytina apie Lucy rankinę šaklę ir QuikFit šaklę iš Fiskars prekės ženklo.

Kaip matote, mūsų pasiūlymas iš tikrųjų yra platus ir įvairus. Mes galime jums tiekti šluotas, kastuvus ir šakles, reikalingas visiems sodo darbams atlikti. Tiesiog pažvelkite, ką turime jums. Produktų vaizdai tiksliai atspindi produktų išvaizdą, o aprašymai suteikia išsamią informaciją apie konkretų modelį. Kviesime jūs naršyti juos ir linkime malonių apsipirkimų!