Maça, kürek ve malalar

Maça ve kürekler tüm yıl boyunca bahçede işe yarar. Merak ediyorsanız, amacına en uygun olanı nasıl seçersiniz, işte cevaplar!

Bahçe Tohumlar Pazarı, tüm durumlar için geniş ve çeşitli maça ve kürek seçenekleri sunar. Sınırlarda toprağı çapalamak ve ağaç dikmek için delik kazmak için yeni bir alete ihtiyacınız varsa, 90 cm'lik ahşap saplı düşük 190 mm işlenmiş Bahçe kürek sipariş edin. Önerilen aletin çalışma kısmı özel olarak sert topraklardan geçecek şekilde profillendirilmiştir ve toz boyalı çelikten yapıldığı için korozyona ve deforme olmaya karşı dayanıklıdır. Bu genel amaçlı araç burada uygun bir fiyata mevcuttur. Çelik saplı sağlam bir kürek arıyorsanız, vazgeçilmez Fiskars markasından Sharpened Solid küreyi veya ünlü CELLFAST markasından Straight ERGO küresini öneriyoruz. Bu alt kategori ayrıca diğer ağır yükleri küreklemenize yardımcı olabilecek dayanıklı kömür, kum, çöp küreklerini de kapsar. DIY metal saplı Kömür kürek veya 100 cm T saplı Kum kepçe sipariş edin. Geniş kafalı bu yüksek kaliteli aletler hızlı ve verimli çalışma sağlar. Yeni bitki dikimi ve dikimi için daha küçük malalar arıyorsanız, PASTEL CELLFAST hattımıza bir göz atın. Pratik saplı PASTEL dar mala, yüksek çalışma konforu sağlar. Aynısı Fiskars'tan Lucy el malası ve QuikFit malası için de geçerlidir.

Gördüğünüz gibi, teklifimiz gerçekten geniş ve çeşitlidir. Her türlü bahçe işini gerçekleştirmek için gereken maça, kürek ve malaları size sağlayabiliriz. Sadece sizin için nelerin saklandığını görün. Ürün resimleri, ürünlerin gerçek görünümünü yansıtırken, açıklamalar belirli modeller hakkında ayrıntılı bilgi sunar. Onlara göz atmak için davet edilirsiniz ve size keyifli bir alışveriş gezisi diliyoruz!