• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Labidad, labidad ja kellad

Rehad, labid ja rehad on aastaringselt aianduses hädavajalikud tööriistad. Kui te mõtlete, kuidas valida see, mis kõige paremini teie vajadustele sobib, siis meil on teile vastused!

Garden Seeds Market pakub laia ja mitmekesist valikut rehve, labidasid ja rehasid kõigeks aiandusvajadusteks. Kas vajate uut tööriista mulla kündmiseks äärte ümber või aukude kaevamiseks puude istutamiseks, kaaluge meie 190 mm-kummist aiareha 90 cm puidust käepidemega. Selle tööriista spetsiaalselt profiilitud tööosa on loodud lihtsaks läbipääsuks kõva mulla kaudu ning see on valmistatud pulbervärvitud terasest, muutes selle vastupidavaks korrodeerumisele ja deformatsioonile. See mitmekülgne tööriist on selles kategoorias taskukohase hinnaga saadaval. Kui otsite tugevat aiareha teraskäepidemega, soovitame usaldusväärset Fiskarsi kaubamärki, millel on terav Solid reha või tuntud CELLFASTi kaubamärgiga otse ERGO reha. See alamkategooria hõlmab ka vastupidavaid söe-, liiva- ja prahirehasid, mis aitavad teil käsitseda raskeid koormaid. Kaaluge söereha DIY metallkäepidemega või liivareha 100 cm T-käepidemega. Need kvaliteetsed tööriistad laiade peadega tagavad kiire ja tõhusa töö. Kui vajate väiksemaid rehasid ümberistutamiseks ja uute taimede istutamiseks, uurige meie PASTEL CELLFASTi valikut. PASTEL kitsas reha mugava käepidemega tagab kõrge töömugavuse. Sama kehtib ka Fiskarsi Lucy käereha ja QuikFit reha kohta.

Nagu näete, on meie valik tõesti lai ja mitmekesine. Me saame teile pakkuda kõiki aiandustöid vajalikke rehasid, labidasid ja rehasid. Lihtsalt vaadake, mida meil teile pakkuda on. Toote pildid kajastavad täpselt toodete välimust, samas kui kirjeldused annavad üksikasjalikku teavet konkreetsete mudelite kohta. Kutsume teid neid uurima ja soovime teile meeldivat ostuelamust!