• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Labidad, labidad ja kellad

Labidad ja labidad on aias abiks aastaringselt. Kui soovite teada, kuidas valida see, mis kõige paremini oma eesmärki täidaks, leiate siit vastused!

Aiaseemnete turg pakub laia ja mitmekesist valikut labidasid ja labidasid igaks otstarbeks. Kui vajate uut tööriista muldade piiriliseks korrastamiseks ja puude istutamiseks aukude kaevamiseks, tellige madala, 190 mm paksusega turvisega aia labidas 90 cm puidust käepidemega. Kavandatud tööriista tööosa on spetsiaalselt profileeritud kõva pinnase läbimiseks ja kuna see on valmistatud pulbervärvitud terasest, on see korrosioonile vastupidav ja deformeerunud. See üldotstarbeline tööriist on siin saadaval taskukohase hinnaga. Kui otsite tugevat terasest käepidemega labidat, soovitame hädavajaliku Fiskarsi kaubamärgi alt teritatud tahket labidat või tuntud CELLFASTi kaubamärgi Straight ERGO labidat. Sellesse alamkategooriasse kuuluvad ka vastupidavad kivisöe-, liiva-, prügilabidad, mis võivad aidata teil ka muid raskeid koormaid kühveldada. Tellige söelabidas DIY metallkäepidemega või liivakopas 100 cm T käepidemega. Need kvaliteetsed laiade peadega tööriistad tagavad kiire ja tõhusa töö. Kui otsite uute taimede ümberistutamiseks ja istutamiseks väiksemaid keldusid, siis vaadake meie rida PASTEL CELLFAST. Käepärase käepidemega kitsas kellu PASTEL tagab kõrge töömugavuse. Sama kehtib ka Fiskarsi käepideme Lucy ja QuikFit kohta.

Nagu näete, on meie pakkumine tõepoolest lai ja mitmekesine. Pakume teile labidasid, labidasid ja kellasid, mida on vaja igasuguste aiatööde tegemiseks. Vaadake vaid seda, mida meil teile pakkuda on. Tootepildid kajastavad toodete tegelikku välimust, kirjeldused aga pakuvad üksikasjalikku teavet konkreetsete mudelite kohta. Võite neid sirvida ja soovime teile mõnusat ostureisi!