• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lāpstas, lāpstas un špakteļlāpstiņas

Lāpstas un lāpstas noder dārzā visa gada garumā. Ja rodas jautājums, kā izvēlēties tādu, kas vislabāk kalpotu tā mērķim, šeit ir atbildes!

Dārza sēklu tirgus piedāvā plašu un daudzveidīgu lāpstas un lāpstas izvēli visiem gadījumiem. Ja jums ir nepieciešams jauns rīks, lai uz augsnes uzkaltu robežas un izraktu caurumus koku stādīšanai, pasūtiet zemo 190 mm protektoru dārza lāpstu ar 90 cm koka rokturi. Piedāvātā instrumenta darba daļa ir īpaši profilēta, lai izietu cauri cietai augsnei, un, tā kā tas ir izgatavots no tērauda, kas pārklāts ar pulveri, tas ir izturīgs pret koroziju un deformējas. Šis universālā rīks šeit ir pieejams par pieņemamu cenu. Ja jūs meklējat izturīgu lāpstu ar tērauda rokturi, mēs iesakām asinātu cieto lāpstu no neaizstājamā Fiskars zīmola vai Straight ERGO lāpstu no slavenā CELLFAST zīmola. Šajā apakškategorijā ietilpst arī izturīgas ogļu, smilšu, pakaišu lāpstas, kas varētu arī palīdzēt jums lāpīt citas smagas kravas. Pasūtiet ogļu lāpstu ar DIY metāla rokturi vai Smilšu lāpstu ar 100 cm T rokturi. Šie augstas kvalitātes instrumenti ar platām galvām nodrošina ātru un efektīvu darbu. Ja jūs meklējat mazākus špakteļlāpstiņus jaunu augu pārstādīšanai un stādīšanai, ieskatieties mūsu rindā PASTEL CELLFAST. PASTEL šaurais špakteļlāpstiņa ar ērto rokturi nodrošina augstu darba komfortu. Tas pats attiecas uz Lucy rokas špakteļlāpstiņu un QuikFit špakteļlāpstiņu no Fiskars.

Kā redzat, mūsu piedāvājums patiešām ir plašs un daudzveidīgs. Mēs varam jums piegādāt lāpstas, lāpstas un špakteļlāpstiņas, kas vajadzīgas visu veidu dārzkopības darbu veikšanai. Vienkārši apskatiet, kas mums ir pieejams jūsu rīcībā. Produktu attēli atspoguļo faktisko izstrādājumu izskatu, savukārt aprakstos ir sniegta detalizēta informācija par konkrētiem modeļiem. Esiet aicināti tos pārlūkot, un novēlam patīkamu iepirkšanās braucienu!