• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lāpstas, lāpstas un špakteļlāpstiņas

Šķūņi, šķēpi un krāvumi ir šķēres ir ārēji instrumenti dārzā visu gadu ir nepieciešami. Ja jūs domājat, kā izvēlēties to, kas vislabāk kalpotu jūsu vajadzībām, mums ir atbildes jums!

Garden Seeds Market piedāvā plašu un dažādu šķūņu, šķēpju un šķēršļu izvēli visiem jūsu dārza vajadzībām. Ja jums ir nepieciešams jauns instruments, lai aprautu zemi pa robežām vai izdarbotu bedres koku stādīšanai, ņemiet vērā mūsu 190 mm zīmēto dārza šķūni ar 90 cm koka rokturi. Šī instrumenta darba daļa ir speciāli profiliota, lai viegli caurstrādātu ciemu augsni, un tā izgatavota no pulvera pārklātas tērauda, tādējādi padarot to izturīgu pret koroziju un deformāciju. Šis daudzfunkcionālais instruments ir pieejams par pieņemamu cenu šajā kategorijā. Ja meklējat izturīgu šķūni ar tērauda rokturi, iesakām asu Solid šķūni no uzticamā Fiskars zīmola vai taisnu ERGO šķūni no pazīstamā CELLFAST zīmola. Šī apakškategorija ietver arī izturīgas oglis, smiltis un atkritumu šķūnes, kas jums var palīdzēt manipulēt ar smagiem kravām. Izmēģiniet ogļu šķūni ar mājas gatavoto metāla rokturi vai smilšu šķūnu ar 100 cm T rokturi. Šie augstas kvalitātes instrumenti ar plašiem galotnēm nodrošina ātru un efektīvu darbu. Ja jums ir nepieciešamas mazākas šķēpes stādīšanai un jaunu augu stādīšanai, izpētiet mūsu PASTEL CELLFAST līniju. PASTEL šaura šķēpe ar ērtu rokturi nodrošina komfortablu darba pieredzi. Tas pats attiecas uz Lucy hand šķēpju un QuikFit šķēpju no Fiskars.

Kā jūs redzat, mūsu piedāvājums ir patiešām plašs un dažāds. Mēs varam nodrošināt jums šķūnes, šķēpes un šķēres, kas nepieciešami visiem dārza darbiem. Tikai paskatieties, ko mēs jums piedāvājam. Produktu attēli precīzi atspoguļo produktu izskatu, bet apraksti sniedz detalizētu informāciju par konkrētajiem modeļiem. Mēs jūs aicinām tos izpētīt un novēlam jums patīkamas iepirkšanās pieredzes!