Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Лопати, лопати та кельми

Лопати і лопати корисні в саду цілий рік. Якщо вам цікаво, як вибрати той, який би найкраще відповідав своєму призначенню, ось відповіді!

Ринок садових насіння пропонує широкий і різноманітний вибір лопат і лопат на всі випадки життя. Якщо вам потрібен новий інструмент для перекопування ґрунту на бордюрах та викопання ям для посадки дерев, замовте низьку 190-ти садову лопату з дерев’яною ручкою на 90 см. Робоча частина запропонованого інструменту була спеціально профільована для просування по твердому ґрунту, а оскільки виготовлена з порошкоподібної сталі, вона стійка до корозії та деформації. Цей інструмент загального призначення доступний за доступною ціною тут. Якщо ви шукаєте міцну лопату зі сталевою ручкою, ми рекомендуємо загострену лопату із невід’ємною маркою Fiskars або лопату Straight ERGO від відомої марки CELLFAST. Ця підкатегорія також включає міцні вугілля, пісок, лопати для сміття, які також можуть допомогти вам лопати інші важкі вантажі. Замовте лопату Вугілля металевою ручкою "Зробіть", або "Пісок" - 100-сантиметровою ручкою Т. Ці високоякісні інструменти з широкими головами забезпечують швидку та ефективну роботу. Якщо ви шукаєте дрібніші кельми для пересадки та посадки нових рослин, ознайомтеся з нашою лінією PASTEL CELLFAST. Вузький шпатель PASTEL із зручною ручкою забезпечує високий комфорт у роботі. Це ж стосується ручної лопатки Люсі та кельми QuikFit від Fiskars.

Як бачите, наша пропозиція дійсно широка та різноманітна. Ми можемо поставити вам лопати, лопати та кельми, необхідні для виконання всіх видів садівничих завдань. Просто подивіться, що ми маємо для вас. Зображення виробів відображають фактичний вигляд виробів, тоді як описи пропонують детальну інформацію про конкретні моделі. Відчуйте себе запрошеними переглядати їх, і ми бажаємо вам приємної покупки!