• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kibirai

Jei jums reikia kibiro nešti vandenį, kompostą ar tvarkytis sode, mūsų parduotuvėje rasite įvairių už geriausią kainą. Siūlome tiek sodui, tiek namų ūkiui skirtus kibirėlius, kurie yra patvarūs, skirti nešti didelius krovinius ir tarnaus jums daug metų. Apsilankykite mūsų kategorijoje "Kibirai", kad sužinotumėte daugiau!

Ieškote kompaktiško kibiro su stora apačia, tvirtomis sienomis ir stipriu rankenėliu? Apsvarstykite 12 litrų plastikinį sodinimo kibirą, tinkamą piktžolėms šalinti, rinkti akmenis iš gėlių lovos ir nešti dirvą, smėlį ar nuolaužas. Dideliems kroviniams geriausias pasirinkimas yra 20 litrų plastikinis sodinimo kibiras. Galite jį net naudoti mirkydami medžių ir krūmų šaknų gumulus prieš sodindami. Jei daugiausia nešate vandenį, jums reikėtų 12, 16 ar 20 litrų plastikinio sodinimo kibiro su piltuvu. Patogus piltuvas užtikrins, kad nepralietumėte vandens. Namams rekomenduojame madingą 13 litrų kreminę Thies šluotos kibirą, kuris yra praktiškas ir prieinamas. Mūsų "Kibirai" kategorija siūlo aukščiausios kokybės produktus neužtustinant jūsų piniginės.

Pirkite sodinimo kibirėlius įvairiais dydžiais ir mėgaukitės greitu pristatymu. Nepamirškite apsilankyti mūsų kitose skiltyse, kuriose siūloma daug praktiškų indų, krepšių, dėžučių ir padėkliukų tiek namams, tiek sodui. Laukiame galimybės jums tarnauti!