Kovalar

Su taşımak, yem veya bahçenizi toplamak için bir kovaya ihtiyacınız varsa, mağazamızda mümkün olan en iyi fiyatlarla bazılarını bulacaksınız. Ayrıca, teklifimizde ev kullanımı için pratik ve kullanışlı kovalarımız bulunmaktadır. Yalnızca önemli yükleri taşıyan ve size yıllarca hizmet edecek sağlam modeller sunuyoruz. Sadece onlara bir bak!

Kalın dipli, sağlam duvarlı ve ağır hizmet kulplu küçük bir kova mı arıyorsunuz? Toprak, kum, moloz veya odun taşımacılığının yanı sıra bordürlerden taşların ayıklanması ve toplanmasına mükemmel şekilde uyan 12 litrelik Plastik bahçe kovasını satın alın. Ağır yükleri taşımanız gerekebileceği için 20 litrelik plastik bahçe kovasını seçin. Ayrıca ekimden önce ağaçların ve çalılıkların toprağın kökünü ıslatabilirsiniz. Su taşımayı düşünüyorsanız, 12, 16 veya 20 litrelik plastik bahçe kovasını huni ile sipariş edin. Uygun huni su dökülmesini önler. Ayrıca, çevrimiçi mağazamızda, ucuz, pratik ve estetik 13 litrelik kremsi beyaz Thies paspas kovası gibi evde kullanım için yüksek kaliteli kovalara sahibiz. Rekabetçi fiyatlarımızı inceleyin. Mağazamızda cüzdanınızı boşaltmadan birinci sınıf kaliteye sahip olacaksınız.

Hızlı teslimat garantisi ile farklı boyutlarda bahçe kovaları satın alın. Diğer bölümlerimizi de ziyaret edin. Ev ve bahçe kullanımı için eksiksiz pratik konteynerler, sepetler, kutular ve tepsiler sunuyoruz. Sizi taramaya davet ediyoruz!