Відра

Якщо вам потрібне відро для перевезення води, кормів або прибирання вашого саду, ви знайдете його за найкращими можливими цінами в нашому магазині. У нашій пропозиції також є практичні, зручні відра для домашнього використання. Ми постачаємо лише солідні моделі, які витримують значні навантаження і будуть служити вам роками. Просто погляньте на них!

Ви шукаєте невелике відро з товстим дном, міцними стінками та важкою ручкою? Придбайте 12-літрове пластикове садове відро, ідеально підходить для прополки та збирання каміння з бордюрів, а також для транспортування ґрунту, піску, сміття або деревини. Виберіть 20-літрове пластикове садове відро на випадок, якщо вам потрібно пересувати більш важкі вантажі. Ви також можете замочити грунтові кореневі грудочки дерев та чагарників перед посадкою. Якщо ви плануєте перевозити воду, замовте 12, 16 або 20-літрове пластикове садове відро з воронкою. Зручна лійка не дозволить вам розлити воду. У нашому інтернет-магазині також є відра для домашнього використання, такі як дешеве, практичне та естетичне 13-літрове відро для сміття з кремово-білим кольором Thies. Перевірте наші конкурентоспроможні ціни. Ви отримаєте преміум якості, не висуваючи гаманець у нашому магазині.

Купуйте садові відра різних розмірів з гарантованою швидкою доставкою. Завітайте і в інші наші розділи. Ми пропонуємо повний вибір практичних контейнерів, кошиків, ящиків та лотків для домашнього та садового використання. Запрошуємо вас переглянути!