• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kausi

Ja jums ir nepieciešams spainis ūdens, komposta vai dārza sakopšanai, mūsu veikalā jūs atradīsiet plašu klāstu par vislabākajām cenām. Mēs piedāvājam gan dārza, gan mājas lietošanas spaiņus, kas ir izturīgi, paredzēti lielu svaru nesēšanai un kalpos jums ilgus gadus. Ielūkojieties mūsu kategorijā "Spaiņi", lai uzzinātu vairāk!

Meklējat kompaktu spaini ar biezu pamatni, stiprām sienām un izturīgu rokturi? Apsveriet 12 litru plastmasas dārza spaini, kas ir ideāli piemērots nezāļu izraušanai, akmeņu savākšanai no puķu dobiem un augsnes, smilšu vai atkritumu pārvadāšanai. Lielākiem svariem labākais izvēle ir 20 litru plastmasas dārza spainis. To var pat izmantot koku un krūmu sakņu komu iemērcēšanai pirms stādīšanas. Ja galvenokārt pārvadājat ūdeni, jums vajadzētu pievērst uzmanību 12, 16 vai 20 litru plastmasas dārza spainim ar piltuvi. Ērta piltuve nodrošinās, ka jūs neizlejat ūdeni. Mājas vajadzībām mēs iesakām stilīgo 13 litru krēmkrāsas Thies mopu spaini, kas ir gan praktisks, gan pieejams. Mūsu kategorijā "Spaiņi" tiek piedāvāti augstas kvalitātes produkti, neiztukšojot jūsu maciņu.

Iepērcieties dārza spaiņos dažādos izmēros un izbaudiet ātru piegādi. Neaizmirstiet aplūkot arī mūsu citus nodalījumus, piedāvājot plašu praktisko trauku, grozu, kastīšu un paplātēšu klāstu gan mājai, gan dārzam. Mēs ar prieku jūs apkalposim!