• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kopad

Kui vajate koppa vee, komposti või aia koristamiseks, leiate meie poest laia valiku parima hinnaga. Pakume nii aias kui ka kodus kasutamiseks mõeldud koppe, mis on vastupidavad, mõeldud suurte koormuste kandmiseks ja teenivad teid aastaid. Uurige lähemalt meie "Koppade" kategooriat!

Otsid kompaktset koppa paksu põhja, tugevate seintega ja raske käsitsi? Kaaluge 12-liitrilist plastikust aia koppa, mis on ideaalne umbrohu eemaldamiseks, lillepeenarde kividest kogumiseks ja mulla, liiva või prahtide transportimiseks. Raskemate koormuste jaoks on teie parim valik 20-liitrine plastikust aia kopp. Saate seda isegi kasutada puude ja põõsaste juurepallide leotamiseks enne istutamist. Kui peamiselt transportite vett, peaks 12-, 16- või 20-liitrine plastikust aia kopp lehtriga olema teie radaril. Mugav lehter tagab, et vett ei lähe kaduma. Koduvajaduste jaoks soovitame stiilset 13-liitrilist kreemvalget Thies mopikoppa, mis on nii praktiline kui ka taskukohane. Meie "Koppade" kategooria pakub tipptasemel tooteid, mis ei tühjenda teie rahakotti.

Osta aiakoppe erinevates suurustes ja saa kiire kohaletoimetamine. Ärge unustage uurida ka meie muid sektsioone, kus pakume palju praktilisi anumaid, korve, kaste ja kandikuid nii kodus kui ka aias kasutamiseks. Ootame teid teenindama!