• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Tinkleliai nuo uodų ir apsaugos

Uodų tinklai ir apsauga suteikia paprastą, prieinamą ir labai efektyvų būdą apsisaugoti nuo uodų, vapsvų, musių, molinių ir kitų vabzdžių, kurie dažnai nemaloniai lanko mus vasaros metu. Ištyrinkite mūsų platų asortimentą - turime tinklus ir apsaugos priemones, kurios tinka visiems langams ir durims. Nepavilkite ir pažiūrėkite, ką galime jums pasiūlyti!

Kai tik oras tampa šiltas, mes natūraliai norime atverti langus ir balkono duris. Tačiau leisdami šviežiam orui įeiti į savo namus, galite taip pat leisti vargšiškiems ir potencialiai pavojingiems vabzdžiams patekti į vidų. Mes esame čia, kad jums padėtume apsisaugoti nuo šių nepageidaujamų svečių. Su mūsų aukštos kokybės uodų tinklais ir apsaugos priemonėmis galėsite visą dieną ir naktį laikyti langus ir duris atvirus be rūpesčių. Mūsų pasiūlymuose yra lengvai montuojamas baltas 100 x 100 cm uodų tinklas su lipniomis juostomis arba baltas saviliplantis įtempiamas uodų tinklas / apsauga 130 x 150 cm dydžio (taip pat parduodamas 150 x 180 cm dydžiu). Taip pat siūlome pilkus ir juodus modelius, pvz., saviliplantis pilkas 75 x 150 cm langų vabzdžių tinklas Hunter, visi jie yra prieinami mūsų internetinėje parduotuvėje. Mūsų uodų tinklai išsiskiria tankiu audiniu ir yra pagaminti iš ilgaamžių, elastingų medžiagų, atsparių UV spinduliams, todėl jie ilgą laiką išlaiko aukštą sandarumą. Ar domitės durų vabzdžių tinklu? Tamsiai juodos spalvos Hunter saviliplantis durų tinklas 75 x 220 cm ir 100 x 200 cm magnetinis baltas vabzdžių tinklas laukia jūsų čia. Jie suteikia geriausią apsaugą nuo musių, uodų ir vapsvų, leisdami jums oro kondicionavimą be pavojingo šešių kojų būrių invazijos!

Užsisakykite uodų tinklus ir apsaugos priemones iš geriausių gamintojų (Arox, Biogród, Hunter) už stebėtinai konkurencingas kainas. Mes stengiamės, kad pirkimas būtų kuo patogesnis, tai apima ir prieinamą namų pristatymą. Pasinaudokite dideliu aukštos kokybės produktų pasirinkimu mūsų internetinėje sodo parduotuvėje.