• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Sääsevõrgud ja ekraanid

Sääsevõrgud ja uksekraanid pakuvad lihtsat, odavat, kuid samas äärmiselt tõhusat kaitset sääskede, herilaste, kärbeste, koide ja muude putukate eest, kes kipuvad meile kogu suve jooksul ette nõudmata külastusi tegema. Lisateave meie laia valiku kohta - pakume võrke ja ekraane, mis sobivad kõigi akende ja ustega. Ärge kõhelge ja vaadake, mida me teile pakkuda saame!

Niipea kui väljas on soe, avame me innukalt aknad ja rõduuksed. Kui lasete oma koju õhku, lasete sees ka närivaid, sageli ohtlikke putukaid. Aitame teid kaitsta ennast ja oma sugulast nende soovimatute olendite eest. Tänu meie esmaklassilistele sääsevõrkudele ja aknaekraanidele saate hoida aknad ja uksed avatud terve päeva ja öö. Pakume muu hulgas hõlpsasti paigaldatavat takjakinnitusega valget 100 x 100 cm sääsevõrku või valget isekleepuvat putukate ekraani / sääsevõrku 130 x 150 cm (saadaval ka suuruses 150 x 180 cm). Meie e-poes on saadaval ka halli ja musta värvi mudeleid, näiteks isekleepuvat halli Hunter 75 x 150 cm suurust aknaputukaekraani. Meie pakutavad sääsevõrgud paistavad silma tiheda liimimisega ja kuna need on valmistatud vastupidavatest, elastsetest materjalidest, mis on vastupidavad UV-kiirgusele, säilitavad nad oma kõrge tiheduse pikka aega. Kas soovite osta putukaekraani? Just siin ootab teid isekleepuv uksekraan Black Hunter 75 x 220 cm ja valge magnetiline putukaekraan 100 x 200 cm. Nad pakuvad parimat kaitset kärbeste, sääskede ja herilaste eest. Nüüd saate oma korterit koheselt ventileerida, ilma et peaksite riskima ohtlike kuuejalgsete olendite sissetungiga!

Tellige parimate tootjate (Arox, Biogród, Hunter) sääsevõrgud ja putukaekraanid üllatavalt konkurentsivõimeliste hindadega. Püüame teha ostlemise võimalikult mugavaks ja pakume seetõttu taskukohast kojuvedu. Kasutage laialdast tootevalikut meie veebipõhises aiapoes. Kvaliteetne garantii!