• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Sääsevõrgud ja ekraanid

Sääsevõrgud ja ekraanid pakuvad lihtsat, taskukohast ja äärmiselt tõhusat viisi end kaitsta sääskede, herilaste, kärbeste, ööliblikate ja teiste sageli soovimatute putukate eest, kes suve jooksul tihti meid külastavad. Tutvuge meie laia valikuga - meil on võrgud ja ekraanid, mis sobivad kõikidele akendele ja ustele. Ärge kartke vaadata, mida me teile pakkuda saame!

Kui õues hakkab soe olema, tahame loomulikult avada aknad ja rõduuksed. Kuid samal ajal kui lubate värsket õhku oma koju, võite lasta tüütutel ja potentsiaalselt ohtlikel putukatel siseneda. Oleme siin selleks, et aidata teil end ja oma lähedasi nende soovimatute külaliste eest kaitsta. Tänu meie kvaliteetsetele sääsevõrkudele ja ekraanidele saate hoida aknad ja uksed avatud ööpäevaringselt ilma muretsemata. Meie valikus on näiteks kerge paigaldada valge 100 x 100 cm sääsevõrk takjakinnitusega ja valge isekleepuv putukatekraan/sääsevõrk suurusega 130 x 150 cm, mis on saadaval ka suuremas suuruses 150 x 180 cm. Pakume ka halli ja musta värvi mudeleid, nagu näiteks isekleepuv hall Hunter 75 x 150 cm aknakärbesvõrk, kõik on saadaval meie veebipoes. Meie sääsevõrgud eristuvad tiheda kudumisega ja on valmistatud vastupidavatest ja elastsetest materjalidest, mis taluvad UV-kiirgust, tagades nende tiheduse pika aja jooksul. Kas olete huvitatud ukseputukate ekraanist? Must isekleepuv uksel ekraan Hunter 75 x 220 cm ja magnetiline valge putukate ekraan 100 x 200 cm ootavad teid just siin. Need pakuvad parimat kaitset kärbeste, sääskede ja herilaste eest, võimaldades teil ruume ventileerida ilma ohtu kujutavate kuuejalaliste sissetungijate pärast muretsemata!

Tellige sääsevõrgud ja ekraanid parimatelt tootjatelt (Arox, Biogród, Hunter) üllatavalt konkurentsivõimeliste hindadega. Püüame teha ostlemise võimalikult mugavaks, sealhulgas pakume taskukohast kodukohaletoimetamist. Kasutage ära laia kvaliteetsete toodete valikut meie veebikodukaupluses.