Сітки та екрани проти комарів

Сітки від комарів та дверні екрани забезпечують легкий, дешевий, але надзвичайно ефективний захист від комарів, осів, мух, молі та інших комах, які, як правило, відвідують нас без запиту протягом усього літа. Дізнайтеся більше про наш широкий вибір - ми пропонуємо сітки та екрани, які підходять до всіх вікон та дверей. Не соромтеся і подивіться, що ми можемо запропонувати вам!

Як тільки на вулиці тепло, ми охоче відкриваємо вікна та балконні двері. Впускаючи повітря у свій будинок, ви також пропускаєте всередині себе нудотних, часто небезпечних комах. Ми допоможемо вам захистити себе і своїх рідних від цих небажаних істот. Завдяки нашим протимоскітним мережам та віконним екранам ви зможете тримати вікна та двері відкритими цілий день та ніч. Ми пропонуємо, серед іншого, просту в монтажі Білу сітку для комарів розміром 100 х 100 см із застібкою на липучках або Білу самоклеючу сітку для комах / москітну сітку 130 х 150 см (також доступна в розмірах 150 х 180 см). Сірі та чорні моделі, такі як самоклеючий сірий екран Hunter 75 x 150 см для комах, також доступні в нашому інтернет-магазині. Мережі проти комарів, які ми пропонуємо, виділяються щільним зрощенням, і оскільки вони виготовлені з міцних, еластичних матеріалів, стійких до ультрафіолетового випромінювання, вони довго зберігають свою високу герметичність. Хочете придбати екран комах для дверей? Тут вас чекають самоклеючий дверний екран Black Hunter 75 х 220 см та магнітно-білий комах на екрані 100 х 200 см. Вони забезпечують найкращий захист від мух, комарів та осів. Тепер ви можете миттєво провітрити свою квартиру, не ризикуючи вторгнення небезпечних шестиногих істот!

Замовте сітки проти комарів кращих виробників (Arox, Biogród, Hunter) за дивно конкурентними цінами. Ми прагнемо зробити покупки максимально зручними, тому пропонуємо доступну доставку додому. Скористайтеся широким вибором продукції в нашому інтернет-магазині саду. Висока якість гарантована!