Sineklik ağları ve ekranları

Sivrisinek ağları ve kapı perdeleri, yaz boyunca bize istenmeyen ziyaretler yapma eğiliminde olan sivrisinekler, yaban arıları, sinekler, güveler ve diğer böceklere karşı kolay, ucuz ancak son derece etkili bir koruma sağlar. Geniş ürün yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi edinin - tüm pencerelere ve kapılara uyan ağlar ve ekranlar sunuyoruz. Tereddüt etmeyin ve size neler sunabileceğimize bakın!

Dışarısı sıcak olduğunda hemen istekli bir şekilde pencereleri ve balkon kapılarını açıyoruz. Evinize hava girmesi ayrıca içeride sıkışma yapan, çoğunlukla tehlikeli böceklere izin verir. Kendinizi ve akrabanızı bu istenmeyen yaratıklardan korumanıza yardımcı olacağız. Üstün kaliteli sinekliklerimiz ve cam ekranlarımız sayesinde, gece gündüz pencereleri ve kapıları açık tutabileceksiniz. Diğerlerinin yanı sıra, Velcro sabitlemeli Beyaz 100 x 100 cm cibinlik veya 130 x 150 cm (ayrıca 150 x 180 cm boyutunda da mevcuttur) Beyaz kendinden yapışkanlı böcek ekranı / cibinlik. Kendinden yapışkanlı gri Hunter 75 x 150 cm pencere böcek ekranı gibi gri ve siyah modeller de çevrimiçi mağazamızda mevcuttur. Sunduğumuz sivrisinek ağları sıkı bir bağlantı ile öne çıkıyor ve UV radyasyonuna karşı dayanıklı, elastik malzemelerden yapıldığı için yüksek sızdırmazlıklarını uzun süre koruyorlar. Bir kapı böcek ekranı satın almak ister misiniz? Black Hunter kendinden yapışkanlı kapı camı 75 x 220 cm ve Manyetik beyaz böcek ekranı 100 x 200 cm burada sizi bekliyor. Sineklerden, sivrisinekten ve yaban arılarından en iyi korumayı sağlarlar. Artık tehlikeli altı bacaklı yaratıkların istilasını riske atmadan dairenizi anında havalandırabilirsiniz!

En iyi üreticilerin (Arox, Biogród, Hunter) sivrisinek ağlarını ve böcek eleklerini şaşırtıcı derecede rekabetçi fiyatlarla sipariş edin. Alışverişi olabildiğince uygun hale getirmek için çabalıyoruz ve bu nedenle uygun fiyatlı eve teslimat sunuyoruz. Çevrimiçi bahçe mağazamızdaki geniş ürün seçiminden yararlanın. Yüksek kalite garantisi!