• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Moskītu tīkli un ekrāni

Moskītu tīkli un durvju ekrāni nodrošina ērtu, lētu, taču ārkārtīgi efektīvu aizsardzību pret odiem, lapsenēm, mušām, kodēm un citiem kukaiņiem, kas visu vasaru mēdz apmeklēt mums nepamatotus apmeklējumus. Uzziniet vairāk par mūsu plašo izvēli - mēs piedāvājam tīklus un ekrānus, kas piemēroti visiem logiem un durvīm. Nevilcinieties un apskatiet, ko mēs varam jums piedāvāt!

Tiklīdz ārā ir silts, mēs labprāt atveram logus un balkona durvis. Iekļaujot gaisu mājās, jūs arī ļaujat nagging, bieži bīstamiem kukaiņiem. Mēs palīdzēsim jums pasargāt sevi un radiniekus no šīm nevēlamajām radībām. Pateicoties mūsu augstākās kvalitātes moskītu tīkliem un logu ekrāniem, jūs varēsit logus un durvis atvērt atvērtas visu dienu un nakti. Cita starpā mēs piedāvājam viegli uzstādāmu baltu 100 x 100 cm lielu moskītu tīklu ar stiprinājumu ar velcro vai baltu pašlīmējošu kukaiņu ekrānu / moskītu tīklu 130 x 150 cm (pieejams arī izmēros 150 x 180 cm). Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejami arī pelēki un melni modeļi, piemēram, pašlīmējošais pelēkais Hunter 75 x 150 cm logu kukaiņu ekrāns. Piedāvājamie moskītu tīkli izceļas ar ciešu salaidumu un, tā kā tie ir izgatavoti no izturīgiem, elastīgiem materiāliem, izturīgiem pret UV starojumu, tie ilgstoši saglabā augsto hermētiskumu. Vai vēlaties iegādāties durvju kukaiņu ekrānu? Tevi gaida Black Hunter pašlīmējošais durvju ekrāns 75 x 220 cm un baltais kukaiņu magnētiskais ekrāns 100 x 200 cm. Tie nodrošina vislabāko aizsardzību no mušām, odi un lapsenes. Tagad jūs varat uzreiz vēdināt savu dzīvokli, neriskējot iebrukt bīstamās sešu kāju radības!

Pasūtiet labāko ražotāju (Arox, Biogród, Hunter) moskītu tīklus un kukaiņu ekrānus par pārsteidzoši konkurētspējīgām cenām. Mēs cenšamies padarīt iepirkšanos pēc iespējas ērtāku, tāpēc piedāvājam piegādi mājās par pieņemamu cenu. Izmantojiet plašās produktu izvēles iespējas mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Augsta kvalitāte garantēta!