• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Moskītu tīkli un ekrāni

Moskītu tīkli un ekrāni piedāvā vienkāršu, ekonomisku un ļoti efektīvu veidu, kā aizsargāt sevi no moskītiem, dziedniekiem, mušām, moliem un citiem kukaiņiem, kas vasarā bieži iegriežas nevēlamās vizītēs. Izpētiet mūsu plašo izvēli - mēs piedāvājam tīklus un ekrānus, kas piemēroti visām logu un durvīm. Nepalaidiet garām iespēju noskaidrot, ko mēs varam piedāvāt jums!

Jau tad, kad laukā kļūst silts, mēs dabiski vēlamies atvērt logus un balkona durvis. Tomēr, ielaistot svaigo gaisu savā mājā, jūs varat arī ļaut kaitinošiem un potenciāli bīstamiem kukaiņiem iekļūt. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums aizsargāt sevi un savus tuviniekus no šiem nevēlamajiem viesiem. Mūsu augstas kvalitātes moskītu tīkli un logu ekrāni ļaus jums atstāt logus un durvis atvērtus visu diennakti, nebaidoties. Mūsu piedāvājumā ir viegli uzstādāmi balti 100 x 100 cm moskītu tīkli ar velkro slēdzeni vai balti pašlīpoši kukaiņu ekrāni/moskītu tīkli ar izmēriem 130 x 150 cm, kas ir pieejami arī lielākā izmērā - 150 x 180 cm. Mēs piedāvājam arī pelēkus un melnus modeļus, piemēram, pelēko pašlīpošu Hunter 75 x 150 cm logu kukaiņu ekrānu, kas ir pieejams mūsu tiešsaistes veikalā. Mūsu moskītu tīkli izceļas ar ciešu audumu un tie ir izgatavoti no izturīgiem, elastīgiem materiāliem, kas iztur UV starus, tādējādi saglabājot sava ciešuma līmeni ilgu laiku. Vai jūs interesē durvju kukaiņu ekrāns? Melnais pašlīpošais durvju ekrāns Hunter ar izmēriem 75 x 220 cm un baltais magnetiskais kukaiņu ekrāns ar izmēriem 100 x 200 cm gaida jūs tieši šeit. Tie nodrošina labāku aizsardzību pret mušām, moskītiem un dziedniekiem, ļaujot jums ventilēt savu telpu brīvi, neuztraucoties par kukaiņu ielaušanos!

Pasūtiet moskītu tīklus un ekrānus no labākajiem ražotājiem (Arox, Biogród, Hunter) par pārsteidzoši konkurences spējīgām cenām. Mēs cenšamies veicināt pirkšanas ērtības, piedāvājot pieejamu mājas piegādi. Izmantojiet plašo augstas kvalitātes produktu izvēli mūsu tiešsaistes dārza veikalā.