Віник для чищення басейну - 25 див -

371.09
013600
В наявності
+

Якщо ви хочете насолоджуватися кришталево чистою водою в басейні, вам потрібно правильно доглядати за нею. Мітла для чищення басейну належить до абсолютно необхідних аксесуарів у цій галузі. Це допоможе вам позбутися від усієї бруду та плям, що збираються на дні та стінах басейну.

Правильне використання басейну, заснованого на книжці, засноване, крім хімічних чистячих засобів та фільтрів, на механічному очищенні. Віник для басейну був розроблений спеціально для цієї мети. Це допомагає вам позбутися водоростей та інших засмаг. Він особливо добре працює під час передсезонних прибирань, але виявиться необхідним протягом сезону і після нього. Правильно встановлений басейн гарантує більший комфорт і приємніше купання. Прибирання також продовжує довговічність басейну.

Наша мітла для чищення басейнів виготовлена з міцного пластику, стійкого до хімічних засобів для чищення басейну. Робоча частина складається з жорсткої щетини, яка пристосовує свою форму до дна та стін басейну, дозволяючи швидко та ретельно очищати. Оптимальний розмір віника дозволяє вам досягти навіть найважчих доступних місць.

Цей виріб поставляється без ручки. У нашому садовому магазині є доступна телескопічна ручка.

Ця пропозиція діє для однієї мітли з очищенням басейну шириною 25 см.

  • Ширина: 25 див
  • Матеріал: пластик