Рукавички

Незалежно від того, чи шукаєте ви садові, захисні або важкі рукавички, ми маємо найширший вибір на ринку за винятково конкурентними цінами. Не соромтеся, вибирайте відмінну якість та найвищий комфорт роботи. Більше немає синців, порізів, хворобливих мозолів, ані замерзлих або змочених пальців. Дізнайтеся більше про наш асортимент та виберіть ідеальні рукавички!

Якщо ви шукаєте дешеві рукавички для незначних завдань в домашніх умовах, в гаражі чи саду, замовте рукавички з латексним покриттям для садівництва та інших побутових робіт зі спеціальним протиковзким шаром з внутрішньої сторони. Ви хочете захистити руки під час прополки, викопування та обрізки дерев? Захисні рукавички - з крапками з ПВХ або садовими рукавичками Comfort забезпечать правильне та стабільне зчеплення. Рукавички з латексним покриттям Touch - тонкі, розтяжні та зручні - нададуть додатковий захист від вологи. Якщо вас більше зацікавить модель, виготовлена з більш товстого, міцного та дихаючого матеріалу, замовте сільські садові рукавички або садові рукавички Kurrebo, які рекомендуються, серед іншого, для роботи, що піддається впливу дратівливих хімікатів. Легкі, водонепроникні рукавички для крапельниць із спандексу та поліуретану ідеально підходять для весняного та осіннього вбирання та підйому картоплі. Не забудьте замовити на зиму пару товстих, теплих і зручних садових рукавичок Forester або садові рукавички Celsius з шаром Thinsulate (використовуються серед інших при виробництві високоякісного пішохідного та спортивного одягу). Ми згадували лише частину нашої пропозиції, просто подивіться на список нижче - ви знайдете фотографії товарів та описи всіх моделей, які доступні в нашому магазині. Ми пропонуємо широкий спектр стилів та кольорів!

Купуйте високоякісні, водонепроникні, теплі та надійні садові та захисні рукавички, виготовлені з першокласних матеріалів, за винятково прийнятними цінами. Ми пропонуємо продукцію відомих компаній, таких як провідний постачальник садового одягу, Nelson Garden. Це так просто, що вам потрібно зупинити роздуми: додайте обрану вами модель у кошик, підтвердьте покупку та дозвольте нам подбати про інше. Запрошуємо вас відвідати наш магазин в найкоротші терміни!

131.91