Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для трави та газону

Газові добрива пропонують надійний метод поліпшення стану трави після зими, усувають мох, який час від часу вражає ваш дерен, і заповнюють порожні прогалини, завдяки яким газон виглядає негарно. Продукція, представлена нижче, є повноцінними добривами газу NPK EC, збагаченими мікроелементами, які покращують кущіння, стійкість до хвороб, морозостійкість і надають траві яскраво-зелений колір і ... борються з бур’янами! Продукція відомих брендів (Agrecol, Biopon, Substral, Target та багатьох інших), яка доступна за конкурентоспроможними цінами в нашому магазині, є довгостроковою інвестицією у здорову, красиву та стійку траву. Перегляньте наші добрива для газону! Ми пропонуємо тільки найкращі товари такого типу!

Ми пропонуємо дешеві та ефективні, прості у використанні універсальні газонні добрива: "Efekt Dywanu" (Carpet Effect) Газове добриво від Target, "100 днів" (100 днів) Газове добриво, призначене для використання двічі за сезон, від Substral і настільки ж ефективне довговічне добриво для газонів від Biopon. Якщо ви маєте намір обмежити ріст трави, використовуйте "Mniej Koszenia" (Менше скошування) Газове добриво від Target. На вашому газоні більше моху, ніж трави? Вам потрібно негайно замовити засоби для боротьби з мохом: екстрене добриво "Magiczna Siła" (Чарівна сила) для мохових газонів від Substral, добриво Florovit для газонів, що вражають мох, або безліч інших надійних продуктів інших марок. У нас є багатокомпонентна продукція на складі. Деякі містять додаткове залізо та покращують загальний стан та зовнішній вигляд трави. Наш вибір також включає добрива, що запобігають пожовтінню дерну та боротьбі з бур’янами (наприклад, Hortifoska (фосфорно-калійне добриво для садових рослин) від Agrecol та добриво Biopon для газонів, заражених бур’янами). Ми також пропонуємо професійні добрива для пересіву, встановлення нових законів та повне омолодження занедбаної дернини, а також широкий вибір чудових осінніх добрив, які дозволять вам підготувати траву до зими.

Погляньте уважніше на товари, зібрані в цьому відділі! Кожен власник газону знайде продукти, що дозволяють йому або йому поводитися комплексно. Наші добрива для газонів підходять як для декоративних, суворо доглянутих газонів, так і для інтенсивно використовуваних полів для гольфу та спортивних майданчиків. Дозвольте нам показати вам, як красиво могла виглядати ваша трава після додавання її в потрібне добриво.

У цій категорії немає товарів