Віники та щітки

Мітли та щітки, які ви знайдете в нашому інтернет-магазині, зроблять чистку та прибирання значно менш важким завданням. Ми представляємо як зовнішні моделі, призначені для очищення тротуарів, під'їздів, так і тераси, і такі, призначені для будівельних робіт. Якщо вам потрібні дрібніші аксесуари для очищення пляшок і вуглецю, у нас є і такі в наявності. За дуже конкурентоспроможними цінами, як завжди.

Якщо ви шукаєте міцну мітлу, яка ретельно знищить дрібні частинки бруду, видаліть пісок з проїжджої частини, вибирайте вироби, виготовлені з природних матеріалів, таких як мітла сорго волокна довжиною 86 см без ручки або модель довжиною 133 см з ручка. Ти борешся з брудом, який застряг у важкодоступних місцях? Купіть бруківку для очищення щілин між бруківкою та цеглою з тротуару. Ергономічна щітка для жолобів QuikFit або інші засоби для чищення Fiskars QuikFit для кріплення на ручці QuikFit також повинні стати в нагоді в кожному домогосподарстві. Усі виробники хобі-консерваторів обов'язково повинні розглянути можливість придбання наших вуглецевих кистей, які можуть бути різної форми та розміру. Зігнута щітка була б ідеальною для очищення найскладніших плям всередині карбону або деміхона, тоді як маленька дріт-щітка на довгій ручці дозволить ефективно очистити пляшки та більші банки. Наш інтернет-магазин пропонує практичні та функціональні аксесуари для миття та миття автомобілів, наприклад, просту в користуванні щітку для миття автомобілів X225, яку можна швидко підключити до садового шланга, або набір для миття автомобілів Raco щіткою (вона містить серед інші продукти, м'яка очисна головка з контейнером для миючих засобів, що не дряпає фарбу). Ремонтно-будівельні роботи насуваються на ваш шлях? Спростіть роботу за допомогою пензликової смоли з кокосового волокна (для дьогтю та клею) та кисті для штукатурки волокон кокосового та PP. Всі наші аксесуари виготовлені з високоякісних матеріалів, які гарантують їх міцність і довговічність. Побачте самі!

Купуйте віники та пензлі з натуральних та штучних волокон, не виходячи з дому! Інтернет-магазин садових насінь пропонує виключно високоякісну продукцію відомих брендів (Fiskars, Planta, Raco). Слідкуйте за нашою пропозицією і не пропустіть цікаві новинки. Запрошуємо вас на шопінг-тур і скористатися цінами, які підходять усім!