Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Укорінення порошків та щеплення восків

Якщо ви серйозно ставитесь до свого садівничого хобі, порошки для вкорінення та щеплення воску, безумовно, повинні потрапити до вашого списку покупок. Ці професійні засоби догляду за рослинами гарантують відмінні результати обрізки дерев і дозволяють успішно виробляти живці. Всі плодові дерева та чагарники, а також численні декоративні види вимагають регулярної обрізки. Великі рани, спричинені видаленням товстіших гілок, потрібно покрити щепленням, що прискорить регенерацію тканин і захистить ослаблену рослину від патогенних бактерій та грибків.

Саме для цієї мети ми рекомендуємо економічний та ефективний віск для прищеплення Sumin для деревних та чагарникових ран із стрічкою та надійний та міцний щеплюючий віск Eko-Derma, рекомендований особливо для щеплення дерев. Інноваційні засоби для розпилення, такі як спрей Fito-Plaster, який можна наносити без щітки, роблять садівництво ще цікавішим. Якщо ви обрізаєте дерева та кущі, щоб отримати пагони для живців, замовте один з наших чудових стимуляторів вкорінення. "Korzonek Z" (Корінь Z) призначений для стимулювання росту коренів зелених рослин, "Korzonek PZ" (Корінь PZ) для напівчагарникових рослин і "Korzonek D" (Корінь D) для рослин зі зв'язаними стеблами і стовбурами. Це чудове продуктове тріо походить від відомого бренду Target. Відмінні стимулятори вкорінення дозволять вашим живцям чудово розвиватися і повністю закріплюватися на нових ділянках. Ви також повинні дізнатись більше про добрива для вкорінення Agrecol. Якщо вам, навпаки, потрібна допомога в пересадці чутливих горщикових рослин, ми маємо для вас засоби для розсадження рослин для пересадки рослин від Zielony Dom "Zdrowy Korzeń".

Ми просимо Вас відвідати нашу підкатегорію порошки для вкорінення та щеплення воску. Замовляйте товари, підписані відомими брендами, через Інтернет, насолоджуйтесь зручним досвідом покупок і станьте нашим постійним клієнтом. Воно того варте!