Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для домашніх рослин

Добрива для домашніх рослин належать до флагманських категорій нашого відділу добрив. Це місце, де ми зібрали продукти, призначені для догляду за найпопулярнішими горшковими рослинами. Найкращі, найефективніші добрива для орхідей, папороті, фігового дерева, плюща, пальми, юки, драцен, кактусів та заміокулькас можна знайти тут.

Якщо ви шукаєте професійне добриво для цитрусових чи бонсай або навіть більш екзотичну рослинну їжу, ви точно знайдете його тут за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий вибір чудових добрив для домашніх рослин для квітучих рослин, наприклад, каланхое, цикламен, африканська фіалка, антуріум, спатифіллум (лілія миру) та шлюмбергера (різдвяний кактус).

Цими продуктами ви також можете обробляти балконні рослини - бегонії, герань, петунії, фуксії, імпатієни та інших квітучих красунь. Спробуйте рідке концентроване мінеральне добриво Фруктовіт для домашніх та балконних рослин, що стимулює цвітіння, готове до використання добриво для обприскувача насосом для квітучих рослин від Zielony Dom або добриво для балконів та домашніх рослин Plantacote від Agrecol у вигляді гранул повільного вивільнення. Ці мінеральні добрива покривають усі потреби домашніх рослин щодо макро- та мікроелементів. Завдяки їм ваші зелені друзі цього року будуть рости набагато рясніше!

У нас також є кілька продуктів харчування та добрив для рослин, які виробляють декоративне листя: добриво для зелених рослин Compo, добриво для полегшення хлорозу Agrecol проти в’янення та пожовтіння листя, добриво для папороті та зелених рослин від Substral та незліченні інші чудові продукти відомих брендів. Ми рекомендуємо поживні речовини "Siła Natury" (Nature's Force) від Target, Biosept Aktiv Target, Orchid Power Compo та Agrecol's Florum Strong у зручному аплікаторі.

Погляньте на наші палички для добрив та колоски, які можна застосовувати кожні 3 - 6 місяців. Ця форма запліднення ідеально підходить для всіх, хто забуває і зайнятий. Перегляньте наш віртуальний магазин, і ви напевно знайдете товар, який відповідає вашим потребам. Ми значно полегшуємо правильний догляд за рослинами. Переконайтесь самі!

У цій категорії немає товарів