Панелі інструментів та лотки

Ящики з інструментами та лотки належать до найважливішого обладнання для майстерні, гаража та майстра. Ваші гвинти, болти та цвяхи ніколи більше не загубляться, а всі викрутки та гайкові ключі залишаться відсортованими в ідеальному порядку. Чи хотіли б ви побачити, що ми підготували для вас? Ознайомтесь із списком нижче!

Якщо ви шукаєте надійне, але доступне рішення, ознайомтеся з нашим підбором поліпропіленових лотків Prosperplast. Ви отримаєте помаранчевий або чорний 8 x 11,5 см панель інструментів / лоток NP4 для арахісу, але він буде служити вам протягом наступних років. Також у нас є інші розміри - 10 х 15,5 см (модель NP6), 12 х 19,5 см (NP8), 16 х 23 см (NP10), 20 х 29 см (NP12) і 24 х 39 см (NP16) - в наявності. Створіть один набір, який буде складатися з лотків, які відповідають вашим потребам. Контейнери, які ми пропонуємо, можуть бути укладені або прикріплені до стіни. Подивіться, як може виглядати це рішення, натиснувши Набір інструментальних лотків - 7 лотків та панель інструментів - NTBNP5. У нас також є більші набори - ми радимо переглядати всю підкатегорію. Якщо ви віддаєте перевагу коробці інструментів перед лотками, погляньте на відмінний органайзер для інструментів з рухомими роздільниками - 19,5 х 29 см - NOR. Завдяки прозорій кришці ви зможете швидко розпізнати вміст. Є і менші, і більші моделі. Якщо у вас є багате обладнання для майстерень, замовте Двосторонній органайзер для інструментів з рухомими поділками - 29 х 39 см - NOR DUO. Якщо ви багато подорожуєте зі своєю передачею, вам можуть бути корисні панель інструментів Калібр 18 '' - 46 см або пакет інструментів Multicase Cargo, доступний у різних розмірах. Описи продуктів містять детальну інформацію щодо розмірів, кількості відсіків і роздільників, максимального навантаження даної моделі. Натисніть на назву продукту та дізнайтеся більше про нашу продукцію! Місткий, міцний, міцний набір інструментів - це відмінна інвестиція у якість та зручність вашої роботи. Це також відмінна ідея подарунка для всіх чоловіків-майстрів, жінок та майстрів.

Ви будете купувати коробки для інструментів та лотки за конкурентними цінами на інтернет-ринку садівництва. Ми пропонуємо виключно високоякісну продукцію, виготовлену з міцних, стійких до пошкоджень твердих матеріалів, підписаних такими брендами, як Prosperplast, Fiskars i багато інших. Не пропустіть цей шанс - купуйте онлайн в нашому магазині!