Кабельні стяжки, затискачі та шланги

Кабельні стяжки, затискачі та шланги належать до аксесуарів, які стануть у нагоді як вдома, так і в саду. Вони підходять, крім іншого, для підключення садових шлангів і прив’язування рослин до опор, довговічні та стійкі до найважчих погодних умов - у нашому магазині ви знайдете різні багатоцільові кабельні стяжки, затискачі та шланги. У цьому розділі ми зібрали всю продукцію такого типу - просто скажіть, що вам потрібно!

Якщо ви шукаєте кабельні стяжки, ми маємо їх у різних розмірах. Купуйте затискач для шлангів розміром 10-16 мм, 13-14 мм, 16-25 мм або 32-50 мм - тут пропонуються вироби виготовлені з оцинкованої сталі і тому практично не руйнуються. Вам потрібні м'які смуги, які підходять для використання з рослинами? Замовте еластичні самозамикаючі смуги суміш 13/17 / 22,5 см, ідеально підходять для укладання молодих дерев. Матеріал, що використовується при їх виробництві, не деформується при високих і низьких температурах, гнучкий, але стійкий до пошкоджень. Ви можете прив’язати розсаду до опор затискачами для дерев, кущів та інших садових рослин (цей продукт ми пропонуємо в декількох розмірах) або широкою гілкою / смугою дерева розміром 40 х 2,5 см. За допомогою пряжки і зачеплення петлі ( липучки) кріплення, тобто м'яке, але міцне і легко регулюється. Якщо ви шукаєте по-справжньому економічно вигідне рішення, придбайте м'який садовий дріт, дешевий, але довговічний і багаторазовий виріб. У нашій пропозиції також є стильні та витончені затиски для горщиків. Ознайомтеся із затискачами для орхідей, затискачами для рослин та затискачами для скелелазіння. Ці продукти дозволяють організувати домашні та балконні рослини організованими та формувати їх відповідно до ваших потреб.

Ми радимо робити замовлення на кабельні стяжки високого класу, затискачі та шланги за доступними цінами. Дійсно бажано мати їх завжди під рукою - не соромтеся, скористайтеся БЕЗКОШТОВНОЮ доставкою та заповніть свій садовий арсенал. Бажаємо Вам приємного шопінгу!