Грунт

Ви знайдете найкращі ґрунтові та садові ґрунти в нашому інтернет-магазині саду. Просто подивіться, який широкий вибір типів ґрунтів для всіх видів рослин ми можемо запропонувати!

Чи знаєте ви, що ми також пропонуємо багатоцільовий універсальний ґрунт преміум якості за конкурентними цінами? Замовте перевірений багатоцільовий універсальний цільовий ґрунт у 5-літрових або 20-літрових пакетах або багатоцільовий ґрунт Premium Quality Compo у 10-літрових упаковках. Цей ґрунт виділяється хорошою проникністю, чудовою водопровідністю і багатим перегноєм - ці фактори дозволяють рослинам швидко вкорінюватися і розвиватися рясно. Чи хотіли б ви спробувати вирощувати овочі та трави на балконі? Інвестуйте у відмінний багатоцільовий ґрунт Compo BIO для всіх домашніх та садових рослин або в грунт BIO з травами та ароматичними рослинами того ж постачальника. Вам потрібен професійний посів та саджанець ґрунту? Ніщо не працює краще, ніж суміш, створена спеціально для цієї мети, легка і проникна, грунт для посіву та розсади BIO, знову підписаний брендом Compo. У нашому інтернет-магазині саду є великий вибір ґрунтів, присвячених конкретним типам рослин: субстральний грунт папороті, цільовий трав’янистий рослинний ґрунт, кам'яна орхідея з кам'яно-соснового ґрунту Zielony Dom або грунт бонсай Преміум якості від Компо. Запропоновані тут суміші відповідають вимогам даних горщикових рослин щодо їх проникності, реакції та вмісту потрібних поживних речовин. Обов'язково використовуйте дренажний шар перед пересадкою рослин. Замовляйте розширений глиняний агрегат - шар для дренажу горщика в мішках по 1, 2 або 8 кг. Хочете спробувати абсолютно нову садівничу пригоду? Ознайомтеся з надзвичайно ефективним зберіганням води для рослин AquaGel, що гарантує оптимальну проникність ґрунту та запобігає висиханню коренів одночасно. Наш асортимент включає ґрунти вищої якості для садових культур, такі як троянда, чорничний ґрунт, рододендронський ґрунт або цільовий газон. Якщо ви хочете підготувати цінний ґрунт для вирощування кущів, замовте торф Кислий садовий з рН 3,5-4 або Нейтралізований садовий торф з більш високим рН 5,0-6,5 від уже згаданої марки Target. Як бачите, у нас справді все, що може знадобитися вашому саду.

Не чекайте більше, пощадьте себе невтомним пошуком у місцевих садових центрах та замовте ґрунт високої якості за доступними цінами з доставкою додому. Швидко, просто, без необхідності самостійно перевозити важкі вантажі - покупки в нашому інтернет-магазині - це завжди задоволення!

264.64