Насіння декоративних трав

Якщо Ви задумувалися над створенням натуралістичого саду, ви просто повинні купити насіння декоративних трав. Ці рослини є абсолютно необхідним компонентом садового простору, розташованого в натуралістичному стилі. У нашій пропозиції є насіння багатьох видів декоративних трав, міскантус китайський, помпасова трава, трава еспарто, ковила, трясунка велика, або очеретянка канаркова. Вони не тільки слугують прикрасою, але й можуть бути використані в сухих букетах.

Помпасова трава належить до найпопулярніших декоративних трав. Вона росте досить високою, до 2 м у висоту. Восени красиві, товсті, білі, кремово-білі або рожеві суцвіття утворюються на вершинах цих високих рослин. Вони вирощуються для фону квітників і країв водойм. Якщо Ви думаєте створити рокарій, костриця, мітлиця і ламаркія найкраще підійдуть Вашим потребам. Ці трави виростають нижчими і гармонізують з іншими декоративними рослинами. Зайцехвіст і очеретянка канаркова відмінно виглядають у свіжих і сушених букетах. Вони, звичайно, вписуються в натуралістичні сади.

Всі декоративні насіння трав, які є в нашій пропозиції, відповідають найвищим стандартам якості і демонструють високу схожість, оскільки вони походять тільки від відомих виробників. Не вірите? Виберіть свій улюблений сорт і впевніться самі! Трави відносно легкі при культивуванні, не вимагають особливих умов, не потребують спеціальних заходів догляду. Вони будуть безперервно прикрашати ваш сад навіть тоді, коли більшість рослин зникнуть.

28.36 47.27
Акція завершується
32.00 53.36
Акція завершується
35.64 59.36
Акція завершується
64.73 107.91
Акція завершується
-40%
64.73 107.91
Акція завершується
-40%
68.82 114.64
Акція завершується