Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Фруктові добрива

Фруктові добрива - це відділ, який охоплює всю продукцію нашого асортименту, призначену для власників садів та садівників, які вирощують плодові дерева та чагарники, а також ягоди в менших масштабах. Тут ви зможете знайти професійні мінеральні добрива для підгодівлі полуниці, суниці, чорниці, смородини, малини, ожини, винограду та помідорів.

Тим, хто цінує ефективні та довговічні продукти, неодмінно слід переглянути наш вибір добрив з підвищеною ефективністю. Тривале та найефективніше добриво чорниці від Target забезпечує кущі протягом шести місяців після застосування, захищаючи чорницю від усіх видів харчових дефіцитів.

Якщо ви тільки збираєтеся розпочати свою пригоду з вирощування чорниці та інших рослин, які потребують кислого ґрунту, використовуйте добриво Florovit для чорниці та інших ацидофільних рослин. Ця ж марка пропонує чудове добриво з помідорів та перцю, а також добриво полуниці та дикої полуниці, що гарантує високий урожай великих смачних плодів. Тут ви також знайдете добриво виноградної лози з мікроелементами від Target та добриво виноградної лози, смородини, малини та ожини від Agrecol. Якщо ви шукаєте універсальний продукт, скористайтеся добривом для фруктових дерев та чагарників від Target.

Ми рекомендуємо цільове добриво для помідорів та огірків, яке тепер доступне у надзвичайно великій упаковці за чудовою ціною, всім садівникам, які хочуть створити невеликий город. Екологічно чисті добрива для полуниці, винограду, інших фруктових чагарників, трав, томатів, огірків та чорниці належать до нашої пропозиції для тих, хто підтримує збалансоване підживлення рослин органічними добривами та добавками.

Ви хотіли б знати більше? Ми люб’язно запрошуємо вас уважніше ознайомитися з нашою продукцією та прочитати їх детальний опис. Там ви знайдете кілька порад щодо вибору ідеального фруктового добрива. Зробіть замовлення, почекайте розсильника та почніть удобрювати свій сад найкращими продуктами, доступними на ринку. Багаті врожаї гарантовано!

У цій категорії немає товарів