Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Чорничні добрива

Чорничні добрива пропонують перевірений засіб для вирішення всіх проблем та проблем, з якими ви можете зіткнутися під час вирощування цих фруктових кущів. Вони виявляються необхідними протягом усього вегетаційного сезону, особливо коли рослини розвивають нові пагони, дають квіти і плодоносять. Ми також рекомендуємо використовувати їх перед посадкою нових кущів - перед тим, як купувати живці, переконайтесь, що ґрунт на обраному місці кислий. Низьке значення рН ґрунту (3,5 - 4 було б оптимальним) гарантує, що лохина північна висококущова приживеться і правильно розвинеться. Ці рослини загинули б на недостатньо кислих ґрунтах, страждали б від хлорозу і не плодоносили, оскільки в таких умовах вони не здатні засвоювати поживні речовини.

Ми рекомендуємо використовувати органічні добрива, такі як курячий послід, який ефективно знижує рН ґрунту, щоб підкислити ґрунт перед посадкою кущів чорниці. Вакцина проти мікоризи, яка збільшує здатність до поглинання коренів та захищає коріння від фітофторозу, пропонує інноваційне рішення, яке приносить чудові результати у вирощуванні всіх ацидофільних рослин. Ми рекомендуємо нашу вакцину проти рододендронів, вересу та чорниці від мікоризи від Zielony Dom - одного застосування буде достатньо для значного підвищення бадьорості та здоров’я кущів! Ми також пропонуємо відмінні мінеральні добрива, такі як добриво для чорниць та ацидофільних рослин від Florivit (пропонується в упаковках по 1 та 3 кг), Blueberry Hortifoska (фосфорно-калійне добриво для садових рослин) від Agrecol та добриво для лохини від Target. Якщо ви шукаєте продукти, які гарантують негайний результат, вибирайте рідкі добрива - органічне рідке добриво чорниці від Target або екстрене добриво "Magiczna Siła" (Magical Power) від Substral, призначене для внесення в грунт і позакореневе внесення. Останній продукт доводить чудові результати при порятунку ослаблених рослин. Чи хотіли б Ви інвестувати в продукт, який потрібно застосовувати лише один раз протягом сезону. Ми рекомендуємо довговічне та найефективніше добриво чорниці у вигляді грубозернистого грануляту повільного вивільнення від Target.

Як бачите, Ринок садових насіння пропонує товари для всіх. Тут доступна широка палітра чорничних добрив відомих виробників за конкурентоспроможними цінами. Ознайомтеся з нашою пропозицією та купуйте із гарантією задоволення.

У цій категорії немає товарів