Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Нікотіана, насіння табака

Ми пропонуємо насіння двох видів тютюну - декоративного жасмину або крилатого тютюну і лісу, квітучого тютюну. Насіннєвий матеріал, доступний в нашому інтернет-магазині, має високу якість і демонструє відмінну проростання, оскільки він поступає тільки від відомих виробників. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, зберігаються належні умови вирощування.

Ми вважаємо, що цікавий для вас декоративний тріщин крилатого крила сорту «Рулетка», що розвиває рослини з низьким рівнем вирощування з різним кольором. Увечері він виділяє приємний аромат, який приваблює багатьох комах. Цей сорт чудово виглядає на квіткових клумбах і в горщиках на терасах і балконах. Декоративний тютюн жасмину виробляє білі, рожево-оранжеві, рожеві, пурпурні і червоні цвітіння, які прикрасять ваш сад цілим літом до початку осені. Вам також може сподобатися лісовий тютюн, який пахне так само, як його крилатий родич, але росте трохи вище, до 1,5 м заввишки. У ньому розвиваються великі суцвіття, що складаються з білих, воронкоподібних цвітень на вершинах стебел. Квіти залишаються у нас все літо і на початку осені. Цей сорт був би ідеальним для вирощування на кордонах і в сільських садах. Завдяки своїй значній висоті рекомендується висаджувати його на тлі кордонів.

Обидва види декоративного жасмину і лісових тютюнів краще ростуть на сонячних ділянках з проникним, родючим грунтом. Ці рослини не повинні викликати жодних проблем навіть невдосконаленим садівникам. Вибирайте насіння і сідайте в сад!