Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива рододендрону

Добрива рододендрону допоможуть вам здійснити ваші мрії про енергійні кущі, вкриті дивовижними квітами. Ці продукти, багаті на макро- та мікроелементи, повністю задовольнять харчові потреби рослин, що рясно цвітуть. Якщо ви тільки почали готуватися до посадки рододендронів, ми рекомендуємо використовувати підкислювальне добриво Biopon, яке збагачує грунт мінералами та знижує значення рН, пристосовуючи його до потреб ацидофільних рослин - не тільки рододендронів, але і хвойних та гортензій.

Щоб бути на 100% впевненим у тому, що ваші нові кущі пускають коріння, використовуйте вакцину від мікоризи проти рододендронів, вересу та чорниці. Цей натуральний органічний продукт містить корисні асоціації бактерій, які живуть у симбіозі з корінням ацидофільних рослин. Вони посилюють здатність засвоювати воду та поживні речовини та захищають рослини від ґрунтових захворювань. Одного застосування цієї мікоризи буде достатньо на все життя рослини!

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на ці та інші чудові продукти, що поставляються відомими і надійними виробниками, такими як добриво Рододендрон Agrecol, Добриво Рододендрон і Магнолія від Target або Добриво для обприскувачів для рододендронів, камелій та інших ацидофільних рослин від Zielony Dom.

Наш інтернет-магазин саду пропонує найкращі доступні добрива для декоративних рослин та багато інших садівничих та побутових товарів - відвідайте інші відділи та переконайтесь самі! Наші перевірені постачальники працюють з нами роками. Завдяки їм ми можемо запропонувати добрива рододендронів високого класу з рук: додайте їх у кошик, підтвердьте замовлення, а ми подбаємо про все інше. Ми завжди поруч з вами!

У цій категорії немає товарів