Термометри та метеостанції

Термометри та метеостанції - корисні пристрої, які полегшать ваше життя. У пропозиції нашого інтернет-магазину є термометри на відкритому повітрі та в приміщенні широкого спектру, а також багатофункціональні метеостанції, які дозволяють вимірювати вологість повітря, тиск повітря або напрям і силу вітру. Запрошуємо детальніше ознайомитися з цими продуктами!

Зовнішній білий або коричневий 19-сантиметровий термометр, стійкий до морозу та спеки, довговічний і легкий для читання, доступний у металевому або пластиковому корпусі, повинен стати в нагоді кожному домогосподарству. Ви придбаєте його за дуже конкурентоспроможною ціною в нашому магазині! Ми також пропонуємо широкий вибір термометрів у приміщенні, як простих, так і декоративних. Цей практичний аксесуар може стати стильним доповненням розташування вашої вітальні. Просто погляньте на надзвичайно елегантний внутрішній термометр розміром 40 х 150 мм, доступний у червоному, коричневому, світло-коричневому або темно-коричневому кольорі. Замовте внутрішній самоклеючий дитячий термометр для кімнати вашої дитини. Барвисті, казкові та мультяшні конструкції тварин порадують ваших нащадків. Також доступний холодильник з круглим набором і термометр з морозильною камерою з вішалкою, точним, але чітким і читабельним пристроєм. Якщо ви проводите свій час, готуючи домашні консерви, вам може зацікавити новий кухонний помічник - 23-сантиметровий термометр для зберігання з діапазоном вимірювання від 0 до 100 ° C. Цей пристрій допоможе вам контролювати температуру приготування мармеладів та інших ласощів. Ви любитель вина чи пивовар? Тоді обов'язково слід замовити самоклеючий рідкокристалічний термометр розміром 18 х 130 мм, що забезпечує точне вимірювання на вуглеці або ферментері. Метеостанції преміум якості також доступні в нашому магазині. Ці корисні пристрої дозволяють швидко та надійно вимірювати атмосферні фактори. Почніть з простої та практичної метеостанції «Срібло» з вішалкою - термометром з гігрометром або з багатофункціональної та декоративної метеостанції «Сад» - термометром, анемометром та манометром. Елегантна стильна висяча метеостанція - барометр, гігрометр та термометр - що складається з трьох чітко розроблених циферблатів у темно-коричневому корпусі, також може викликати ваш інтерес.

Це далеко не все, що ми підготували для вас: пропозиція інтернет-магазину «Садові насіння» зростає з кожним тижнем. Ми прагнемо забезпечити вам продукцію преміум якості та тому постійно шукаємо нові цікаві рішення. Будьте в курсі, скористайтеся безкоштовною доставкою та заощадите ще більше завдяки знижкам, пропонованим лояльним клієнтам. Запрошуємо вас на дуже задовольняючий шопінг-тур!