Шпагати та шнури

Ви все ще шукаєте доступні шпагати та шнури? Ви можете придбати їх у нашому магазині за допомогою дешевої доставки додому. Ми пропонуємо найширший вибір шпагатів з різних матеріалів, які виявились би необхідними як для домашніх, так і для садівничих робіт.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити покупки в нашому магазині зручними для вас. Саме тому ми створили всі підкатегорії. Якщо ви вже знаєте, який шпагат ви хотіли б придбати, відвідайте відповідний розділ. Підкатегорія бавовняних шпагатів включає наші пропозиції з міцних шнурів з натуральних матеріалів. Ці шпагати особливо підходять для садівництва. Якщо ви хочете використовувати інші органічні шпагати, є ще більш міцні конопляні та джутові шпагати. Джутовий шпагат 25 мм х 100 м, конопляний шпагат 200 м та біорозкладаний кокосовий шпагат 15 м рекомендуються для в'язання рослин вдома та в саду. Натуральне волокно стійке до стрижки, але не шкодить зеленим, м’яким пагонам плазунів, огірків або помідорів. Пропоновані тут шпагати також працюватимуть як природні, етнічні прикраси! Можливо, вам також знадобиться полотняний шпагат. Ви отримаєте продукт такого вищого ґатунку - термостійкий, натуральний та дозволений для прямого контакту з продуктами харчування - і в нашому магазині. Якщо вас цікавлять міцні синтетичні шпагати та лінії, відвідайте категорію «Одяг». Тут були зібрані надзвичайно міцні вироби з ПВХ покриттям, водонепроникні та стійкі до сонячного світла, які ідеально підходять для вивішування білизни на суху. Це ще далеко не все. У нашому інтернет-магазині також є на складі поліпропіленові та сизальні шпагати за доступними цінами. Перевірте їх: їх варто мати під рукою весь час, оскільки вони можуть стати в нагоді в різних домашніх та садівничих завданнях. Білий садовий шпагат з поліпропілену 300 м - 300 г виявляється незамінним під час укладання дерев, кріплення фольгованої тунельної конструкції або балування сіна.

Як бачите, у нас є широкий вибір шпагатів і шнурів для різних випадків, і ми постійно працюємо над її розширенням. Не соромтеся, перегляньте нашу пропозицію і переконайтеся, що у вас є все необхідне. Запрошуємо вас на шопінг-поїздку із задоволенням-гарантією!

80.73
82.45
101.36
102.55