Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Універсальні добрива

Якщо ви не знаєте, який продукт вибрати для своїх рослин, вибір універсальних добрив - найкращий і в той же час найбезпечніший варіант. Товари, що належать до цієї категорії, чудово підходять для догляду за декоративними видами, висадженими в горщиках та на городі, але ви також можете годувати ними овочеві та фруктові рослини. Універсальні добрива містять усі основні макроелементи, необхідні рослинам для вирощування та отримання врожаю (азот, фосфор та калій), а також додатково збагачені мікроелементами (кальцій, магній, залізо та цинк, щоб назвати лише декілька), які посилюють їхню енергію та збільшити їх опір.

У нашій пропозиції ви знайдете універсальні мінеральні та органічні добрива, збагачені гумусом або вермікомпостом. Ці продукти роблять ґрунт родючим і покращують його структуру. Не пропустіть BIO Посадка, пересадка та універсальне добриво в чашці. Ми вважаємо, що вам слід підготувати грунт для посадки нових дерев або квітучих рослин саме з цим продуктом.

Ми також маємо високоякісний гранульований гній з коней, корів та курей на складі. Це стане в нагоді під час підживлення всіх видів рослин, які ви можете вирощувати. Ви хотіли б, щоб ваші дерева дали ще багатший урожай, ніж зазвичай? Виберіть незамінну універсальну мікоризу, яка збільшує поглинаючу поверхню коренів.

Ми також пропонуємо популярні універсальні рідкі добрива, що дають негайні результати, такі як Nitrofoska, MAX-HUMVIT Vermicompost, Guano від Zielony Dom та універсальне добриво Biopon, яке забезпечує інтенсивний ріст рослин. Якщо ви шукаєте надзвичайні добрива для рослин, які виявляють дефіцит поживних речовин (підрум’янення хвої, пожовтіння листя, деформація листя), замовте деякі з лінійки продуктів "Magiczna Siła" (Чарівна сила) від Substral або Омолоджуюче добриво від Сумін.

Універсальний туман для добрив та універсальні добрива від Zielony Dom та концентроване добриво для рослин для дому та балконів Substral допоможуть вам правильно доглядати за найвибагливішими рослинами в горщиках та на балконах. Всі вищезазначені товари та інтригуючих новачків можна придбати за конкурентоспроможними цінами за доступною доставкою додому у нашому магазині. Просто порівняйте нашу пропозицію з наявними в інших Інтернет-магазинах і переконайтеся, що тут дійсно варто робити покупки. Широкий вибір оригінальних універсальних добрив відомих виробників зараз у вашому розумінні. Не соромтесь і перегляньте це сховище!

У цій категорії немає товарів