Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Сухі порошкові добрива

Сухі добрива складають універсальну групу рослинної їжі. Легко застосовувані мінеральні добрива з розширеними показниками, призначені для трансляції, є найважливішими продуктами в арсеналі садівників та власників наділів. Сухі порошкоподібні добрива забезпечують рослинам негайний приріст живлення, отже, вони працюють набагато швидше, ніж компост та гній.

Початківці в саду часто уникають використання цієї групи добрив, оскільки побоюються перенапліднення, проте ці турботи безпідставні. Ми пропонуємо найкращі доступні добрива від перевірених постачальників, підготовлені відповідно до потреб різних заводів та оснащені докладними інструкціями щодо дозування. Якщо ви будете дотримуватися цих вказівок, ви ніколи не будете удобрювати свій сад.

Це далеко не все! Продукція преміум-якості, доступна в нашому Інтернет-магазині, демонструє підвищену ефективність і дозволяє довго живити свої врожаї. Все ще маєте сумніви щодо цього? Перевірте їх. Наша пропозиція включає сухі добрива від Agrecol, Biopon, Natura, Planta, Substral, Sumin, Target, Zielony Dom та інших виробників.

Досі не впевнені, де купити гранульовані мінеральні та органічні добрива? Ви знайдете їх тут - у мішках та коробках різного розміру. Ми рекомендуємо, серед інших, добрива, необхідні в садах та садах - такі як універсальне Hortifoska (фосфорно-калійне добриво для садових рослин), довговічне добриво томатів, огірків та трав, добриво троянд з мікроелементами, добриво чорниці, самшиту Добриво, добриво туя, добриво цибулинних рослин з мікроелементами, універсальне добриво екстра осмокоте для використання в саду, вдома та на балконі, а також незліченна кількість інших чудових продуктів. Доломіт, селітру, аміачну селітру, нітрат калію та найкращі доступні на сьогодні сухі безхлоридні добрива лінії YaraMila Complex можна придбати за вигідними цінами в нашому інтернет-магазині.

Ми ласкаво запрошуємо Вас дізнатись більше про нашу величезну пропозицію та дати Вам можливість робити покупки з гарантією задоволення! Спробуйте нам!