Дитячі горщики

Якщо ви плануєте вирощувати розсаду, розсадникові горщики потрібно відобразити у вашому списку покупок. Великі, маленькі, круглі, квадратні, поодинокі шматки або більші пакети - ми пропонуємо море можливостей, і саме від вас залежить, для якого рішення ви б пішли!

Розплідникові горщики преміум якості, стійкі до руйнування та деформації, є, мабуть, найкращими доступними контейнерами для посіву насіння квітучих рослин, овочів, трав, а також для того, щоб саджанці прижилися. Вони легкі, дешеві та функціональні, оскільки дозволяють підтримувати оптимальну вологість ґрунту і дозволяють зайвій воді стікати. Якщо ви хочете виростити велику кількість саджанців, але ще лише обмеженого простору на підвіконні, вибирайте квадратні розплідникові горщики - прямокутний лоток вмістить їх більше, ніж круглі. У нашому інтернет-магазині доступні 6 x 6 x 5,5 см, 8 x 8 x 8 см та 14 x 11 x 12 см квадратних горщиків для вирощування розсади. Ви, звичайно, також можете замовити круглі дитячі горщики діаметром від 9 до 16 см, виготовлені з м’якого або жорсткого пластику. Ці ємності дозволяють вирощувати міцні саджанці салату, капусту, огірок або томати. Ви також зможете пустити саджанці дерев в ці контейнери. У нас є на складі класичні, чорні дитячі горщики та різнокольорові (рожеві, зелені та сині) моделі. Їх також можна придбати в наборах з функціональними лотками. Існують і великі цінні пакети - за бажанням ви можете купити 50, 100, 200, 500, 800 або навіть 900 штук в одній упаковці.

Не соромтеся: ознайомтеся з нашою підбіркою та замовляйте дитячі горщики преміум якості. Ми гарантуємо конкурентоспроможність, низькі ціни та негайну доставку до ваших дверей. Довіртеся нам і приєднуйтесь до лав наших задоволених клієнтів і сьогодні!